СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВ який час займатися спортом, щоб схуднути?


В організмі всі процеси протікають строго у відповідності з годинником. Навіть при бажанні ви не зможете самостійно підвищити температуру тіла рано вранці, так як в нормі вона сама трохи підвищується до 4-5 години дня. Відповідно, якщо ви будете виконувати в цей час тренування на розтяжку, вірогідність отримати травму буде менша. З цієї причини важливо з'ясувати, в який час займатися спортом, щоб схуднути.


Визначаємо час доби для тренувань


В який час займатися спортом, щоб схуднути

Кожен період часу має свої особливості. Якщо ви плануєте виконувати тренування кожен день, потрібно заздалегідь визначитися, в який саме час ви будете це робити.

Відразу скажемо, що певної відповіді на питання, в який час займатися спортом, щоб схуднути, немає. У кожної людини свої особливості і їх треба обов'язково враховувати. Так, ранкове тренування дозволить вам дуже інтенсивно займатися так, як ви ще бадьорі й повні сил. За рахунок особливостей біологічних годин при навантаженні спалюються саме жирові клітини.

Особливо вигідно займатися вранці тим, хто тільки почав тренуватися, так як адаптація відбувається значно швидше. Важливою перевагою є і те, що ви після ранкової пробіжки відчувається задоволеність самим собою, тому що ви виконали поставлене завдання.

Вдень теж можна займатися. Вам вже не потрібно поспішати на роботу, температура тіла досягла максимуму і рівень гормонів теж. Ви можете під час занять зняти стрес, що накопичився за першу половину дня. Крім того, при бажанні вдень ви можете відвідувати тренажерні зали і займатися в групах, а це додатковий стимул.

Особливо важливо з'ясувати, в який час займатися спортом, щоб схуднути і при цьому наростити м'язову масу. Ось тут вечірні вправи будуть особливо ефективні, так як саме в цей час підвищується рівень гормонів в крові. Крім того, всі м'язи вже розігріті денною роботою і ризик отримання травми мінімальний.


Як заставати організм працювати


Отже, з'ясувавши, в який час займатися спортом, щоб схуднути, ви підбираєте для себе найбільш відповідний варіант. Але де ж знайти сили, щоб встати і піти бігати? Відмінним варіантом є Бади. Як правило, в такій ситуації використовуються жироспалювачі. В результаті їх застосування спостерігається наступний ефект:

  • підвищення витривалості і сили;
  • розщеплення жирових клітин;
  • зниження апетиту;
  • нормалізація обмінних процесів метаболізму.

Особливо можна виділити такі препарати, як Asia Black-25, Simpatoterm Lux, China White 25 Ephedra, Black Spider 25 Ephedra. Всі вони мають рослинний склад і основними активними компонентами є екстракти ортилії, зеленого чаю та кави, кайєнский перець, гіркий апельсин, гарцинія і так далі. У ЕКА комплекси входять ефедрин і кофеїн, а також аспірин, який регулює дію препаратів.

Всі Бади без винятку діють швидко, практично після прийому першої капсули. Вони володіють бадьорим ефектом. Тому приймати їх після обіду не рекомендується.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації