СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТироксин у бодібілдінгуТироксин (Т4) - це синтетичний препарат гормону щитовидної залози, який в медичних цілях застосовується для лікування гіпотиреозу, а у бодібілдингу застосовується для швидкого схуднення.

Аналогом тироксину є Трийодтиронін (Т3), він так само може застосовуватися замість тироксину для схуднення і спалювання калорій, оскільки вони діють на організм практично однаково. Торгові назви Трийодтироніну - Триакана, Цитомель та ін.

У чому ж різниця між цими препаратами? У тому, що щитовидна залоза людини виділяє в основному гормон Т4 (тироксин), що має слабку біологічну активність, але в організмі тироксин, за допомогою спеціального ферменту, може конвертуватися у форму активнішу - Т3 (трийодтиронін). Трийодтиронін (Т3) чинить на організм основну біологічну дію. Отже, Т4 можна вважати прогормоном, що перетворюється в тканинах в Т3, - основний гормон.


Ефективність тироксину


Тироксин сприяє:


спалюванню жиру
підвищенню працездатності
пригніченню апетиту
посиленню теплопродукції
прискоренню метаболізму
стимулюванню центральної нервової системи


Тироксин є найефективнішим засобом серед усіх жироспалювачів, включаючи і фармакологічні.


Побічні дії тироксину


Коли тироксин застосовується обережно, то побічні явища незначні. Дуже високі дози або їх швидке підвищення на початку курсу можуть викликати:


посилене серцебиття
діарею
підвищення тиску
постійну схвильованість
безсоння
тремор
пітливість
неприємне почуття жару


Можливе зниження функції щитовидної залози при високих дозах і тривалих курсах прийому тироксину. При вживанні препарату в рекомендованих дозах - функція щитовидної залози відновлюється самостійно через декілька тижнів.


Тироксин для схуднення


Деякі жінки і бодібілдери використовують препарат тироксин в якості засобу, сприяючого схудненню. Адже він має сильний жироспалювальний ефект за рахунок прискорення метаболізму і збільшення витрат калорій. Проте популярність тироксину значно знизилася у зв'язку з його негативним впливом на сердечну діяльність. Препарат має адреналіно подібний ефект, який робить частішим серцебиття і викликає погано переносиме почуття занепокоєння і хвилювання.

Комбінування тироксину з препаратами бета-блокаторів, використовуваних для лікування артеріальної гіпертензії і стенокардії (знижують артеріальний тиск і нормалізують сердечний ритм), усуває і інші побічні ефекти.


Курс застосування тироксину для швидкого схуднення

Почати прийом препарату слід з 50 мкг в день - по 25 мкг в ранці і в обід. З ранку треба прийняти 25 міліграм метопролола (препарат усуває перевантаження серця і тахікардію). Якщо після обіду в стані спокою частота пульсу вище 70 ударів в хвилину, то слід додати також 25 міліграм метопролола.

Збільшуйте поступово дозу до 200-300 мкг в добу і приймайте до 4 разів в день (до 18 годин). Дозу Метопролола можна збільшити до 100 міліграм і приймати двічі в день по 50 міліграм. Потрібне дозування підбирається для кожного індивідуально, щоб частота серцебиття у спокої була не вища 70 ударів в хвилину.

Якщо виникають стійкі побічні ефекти, то дозу тироксину слід понизити.
Постійно стежите за своїм пульсом, якщо у спокої пульс вище 80 уд. у хвилину, то дозу метопролола збільшуйте на 25 міліграм, а якщо ж пульс стає нижче 60 уд. у хвилину, дозу метопролола знижуйте на 25 міліграм.

Не допускайте, щоб артеріальний тиск піднімався вище 140/100 мм рт. стовпа. Метопролол має властивість зниження артеріального тиску.

Тривалість курсу прийому тироксину складає 4-7 тижнів.
За два тижні до закінчення циклу починайте поступове зниження дози до повної відміни. Припиняти різко прийом тироксину не можна.

У разі виникнення діареї можна включити в курс лоперамид по 1-ій капсулі в добу.
Після пройденого курсу необхідно зробити перерву не менше 3-4 тижнів.
Курс препаратів : кленбутерол + тироксин + йохімбін

Ця комбінація препаратів застосовується в жироспалювачі CYX3 від AxioLabs, і на даний момент є однією з найбільш потужних. Ефективність цього комплексу обумовлена здатністю тироксину не лише прискорити метаболізм і запустити швидке спалювання жиру, але і посилити чутливість речовин адренорецепторів, через які впливають кленбутерол і йохімбін.

40 мкг кленбутерола + 25 мкг тироксину + 5 міліграм йохімбіну - це поєднання речовин береться за 1 одиницю (од.).

З комплексу препаратів можна виключити йохімбін, у разі неможливості його придбання, при цьому дозування і режим прийому препаратів, що залишилися, не міняються.


Рекомендований курс застосування


1-3 день: 1 од.
4-6 день: 1,5 од.
7-9 день: 2 од. (по 1 од. в ранці і після обіду)
10-12 день: 1,5 од.
13-15 день: 1 од.
16-19 день: 0,5 од.
20-21 день: 0,25 од.


Після закінчення курсу рекомендується зробити перерву на 4 тижні, потім курс можна знову відновити. Усі речовини і препарати слід приймати за пів години до сніданку і запивати звичайною водою.

Якщо під час прийому цього курсу виникне гарячковий стан, то слід прийняти кетотифен - 2 міліграми, бажано в другій половині дня. Бета-блокатори (метопролол по 50 міліграм двічі в день) необхідно приймати для захисту серця і зняття тахікардії.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації