СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСилові тренування проти зайвої ваги


Безсумнівно, фізична активність позитивно позначається на нашому здоров'ї і на зовнішньому вигляді. Але все тренування спалюють однакову кількість калорій? Які тренування краще всього вибрати? Ці та інші питання дуже часто задають собі новачки, коли хочуть за максимально короткі терміни втратити зайві кілограми. Так що ,якщо ви вважаєте калорії і намагаєтеся розпрощатися з надокучливими складками на животі й боках, ось тренування, які спалюють більше калорій.


Стрибки через скакалку


Ця улюблена дитяча забава допоможе підняти ваш серцевий ритм і витратити протягом 30 хвилин (якщо можна) 369 калорій, що, повірте, не мало. Плюсом такого тренування, безумовно, є її доступність практично всім і особливого місця не потрібно, всього лише пару метрів.


Біг


Біг протягом 30 хвилин на свіжому повітрі зі швидкістю 12 км / год допоможе вам витратити 345 калорій. При гарній погоді таке тренування принесе ще й масу позитивних емоцій, а ще можна взяти з собою подругу!


Їзда на велосипеді


Покрутивши педалі в межах 30 хвилин, ви спалите 255 калорій. Якщо вам здається, що такої кількості калорій недостатньо для вас, то можете виконати інтервальне тренування, яке збільшить витрату калорій за той же час! А ще це зовсім не нудно!


Ритмічна гімнастика


Зробіть серію вправ (підтягування, присідання, стрибки з місця і т. д.) протягом 30 хвилин, і ви спалите 240 калорій. Для того, щоб збільшити кількість витрачений калорій, збільшення ваги, кількість підходів.


Кругові тренування


Виконуючи силові вправи одне за іншим без перерви, ви витратите до 250 калорій за годину. Таке тренування піднімає частоту серцевих скорочень і ефективно бореться з жировими відкладеннями.


Бокс


Не треба зводити все тренування до нудної та одноманітної рутини, яка, зрештою, заведе вас у глухий кут і ви потрапите на плато. Різноманітність – це ключ до успіху. Запишіться на заняття з боксу і відвідуйте їх один-два рази на тиждень для різноманітності. Спаринг і штампування протягом 30 хвилин у класі з боксу допоможуть втратити 234 калорій.


Аеробіка


30 хвилин ударо стійкої аеробіки і ви спалите 219 калорій. Не багато, звичайно, але займатися в групі легше, у вас з'являються нові знакові і так не пропаде мотивація до тренувань. Це цікаве і корисне проведення часу для вашої фігури.


Гребля


Якщо у вашому тренажерному залі є такі тренажери, то просто гріх не використовувати їх для досягнення своїх цілей. Енергійні 30 хвилин, проведені на гребному тренажері, допоможуть витратити вам до 200 калорій.


Тренування з обтяженнями


30 хвилин тренування з обтяженнями (присідання, станова тяга і т. д.) у повільному і контрольованим темпі допоможуть витратити 150 - 200 калорій.


Еліптичні тренажери


30 хвилин на еліптичному тренажері в помірному темпі допоможуть вам витратити 150 - 200 калорій.


Йога


Заняття йогою не вважаються найбільш витратними в плані калорій – всього 150 за 30 хвилин, але зате такі тренування дуже корисні для схуднення та уникнення різноманітних травм.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації