СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренажери для схуднення


Зайва вага у сучасному світі досить велика проблема. Звичайно, існує безліч БАДів, пігулок і жорстоких дієт для скидання зайвих кілограмів. Але усе натуральне - завжди краще, тому перед початком застосування всіляких препаратів і дієт, що виснажують, варто спробувати просто вести здоровий спосіб життя. Правильне харчування і фізичні заняття частенько це усе, що треба для боротьби із зайвою вагою.


Які бувають тренажери для схуднення


Щоб почати фізичні заняття, спочатку вимагається вибрати відповідний вид тренажера :


1) Силові тренажери. Як правило, їх використовують для корекції фігури, для тренування конкретних груп м'язів, на яку спрямовано навантаження. Такі тренажери діляться на групи, які працюють за рахунок :


- Ваги тренувань.

- Блокових вбудованих ваг.

- Ваги самого тренажера. Наприклад, гирі, гантелі, штанги.

відновлення мязів

2) Кардіотренажери. Вони найбільш популярні серед жіночої половини. Пристрої допомагають не лише позбавитися від зайвої повноти, але і зміцнити серцево-судинну систему в цілому, збільшити витривалість організму. До них відносяться: бігові доріжки, велотренажери, степпери, райдери, масажери, еліптичні і гребні тренажери.

3) Комплекси для занять в домашніх умовах. Завдяки малому розміру і вазі їх зручно зберігати дома, вони не займають багато місця. Часто їх купляють для підготовки до серйозніших навантажень.


Де купити тренажер для схуднення?


Придбати вподобаний тренажер можна у будь-якому спеціалізованому спортивному магазині, в інтернет-магазині з доставкою додому або самовивезенням, невеликі моделі часто продають в аптеках або там є можливість замовити собі деякі види тренажерів.


Тренажери для схуднення і ціна на них


Ціни на тренажери для схуднення дуже сильно коливаються, залежно від моделі, виробника, регіону продажу і інших чинників. Зразковий коридор вартості від 60 до 18 000 грн.


Кращий тренажер для схуднення

Поза сумнівом, кращий тренажер для схуднення - це той, який підібраний згідно з усіма запитами і особливостями кожної конкретної людини.

По-перше, треба визначитися який тренажер потрібний - тільки для схуднення (кардіо) або окрім позбавлення від зайвої ваги хотілося б побачити м'язи (силовий).

Якщо вибір ліг на силовий тренажер, то вимагається вибрати групу м'язів, з якою належить працювати і можливу тривалість тренування. Чим більше м'язів задіяно, тим швидше спалюватиметься жир і, отже, зменшиться час схуднення. Не сильно зайняті люди можуть вибрати тренажер, на якому треба займатися більше 1 години.

Заняття на тренажерах за станом здоров'я доступні не усім. Необхідно ознайомитися з протипоказаннями перед купівлею тієї або іншої моделі.

Окрім цього, слід оцінити свої сили і бажання для тренувань на тренажері, що пасує за іншими параметрами. Вартість також важливий чинник. Є безліч аналогічних між собою моделей що відрізняються лише виробником або набором опцій, що сильно впливають на ціну.


Еліптичний тренажер для схуднення

Еліптичний тренажер є цілим комплексом з бігової доріжки, велотренажера і степпера. Завдяки такій різноманітності досягається рівномірне навантаження на усі групи м'язів і ефективно зміцнюється серцево-судинна і дихальна системи організму. У продажу можна побачити дорогі безшумні моделі - електромагнітні або магнітні, а також дешевші, видаючі багато шуму, механічні тренажери.


Тренажери для схуднення - бігова доріжка


Бігова доріжка досить хороший кардіостимулятор, що дозволяє імітувати біг або ходьбу. Її дія спрямована на тренування груп м'язів спини, плечового поясу і ніг. Бувають 2 типи доріжок електрична і механічна
Степпер найбільш компактний, тому його легко буде розмістити в кімнаті.

Велотренажер прекрасно допоможе усунути целюліт.

Гребний тренажер покращує форму грудей і ефективно розтягує хребет.

Бігова доріжка найбільш ефективна для усунення повноти і корисна для серця.

Еліпсоїд складається з одних плюсів на всіх напрямках, але має значну вартість.


Вправи на тренажерах для схуднення


Будь-які вправи не дадуть потрібних швидких результатів без правильного здорового харчування.


Заняття на тренажерах будуть найбільш ефективні при дотриманні правил :


- Краще всього тренуватися по 3 рази за тиждень по 1,5 або менше години.

- Організм не звик до навантажень, йому для цього знадобитися приблизно місяць. Починати тренувати нову групу м'язів завжди слід з мінімальних навантажень, поступово їх збільшуючи.

- Регулярність - украй важлива.

- Треба контролювати свій стан здоров'я після кожного заняття. При зайвій втомі необхідно добре відпочити.

- При високому рівні ожиріння (3-4 міри) тренування нерідко не приносять потрібного результату.

- Кожен комплекс вправ має бути погоджений з лікарем, тільки він зможе точно сказати, чи можна займатися на тому або іншому тренажері, спираючись на стан здоров'я.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації