СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТоп 9 помилок в дієті бодібілдера


1. Калорії


Для атлетів важливе значення має підрахунок калорій, а в той же час вуглеводів, жирів і білків. Запам'ятати важко, тому бажано записувати дані про вживану їжу. Серйозно налагоджений бодібілдер обов'язково повинен мати ваги і таблицю вмісту речовин в продуктах для точності розрахунків.


2. Нетерплячість


Більшість культуристів занадто часто міняють спортивні дієти і таким чином не отримують потрібного результату. Людському тілу і організму необхідно не менше 21 дня для того, щоб перебудуватися на спортивне харчування. Не кваптеся міняти дієту! Через місяць стануть помітні позитивні зміни статури!


3. Несистемне харчування


Для бодібілдерів однією з найважливіших помилок в спортивній дієті є непослідовне харчування. Це може загальмувати процес нарощування маси або позбавлення від жиру. Серед досвідчених культуристів поширено п'яти разове харчування, особливо якщо ваша дієта спрямована на придбання маси тіла, харчування необхідно кожних 2-3 години.


4. Переїдання


Культуристи, прагнучі збільшити масу можуть переборщувати з калоріями під час їди (особливо вуглеводи), які потім трансформуються в жир. Намагайтеся контролювати своє харчування стежте за тим, щоб не переїдати.


5. Не судіть про прогрес по вагах


Не варто судити про ефективність дієти, після кожного вашого зважування. Звертайте увагу на форму статури, оцінюйте свої результати шляхом порівняння фото на різних стадіях дієти, тому що бодібілдинг - це все-таки більше візуальний спорт.


5. Переїдання


Культуристи, прагнучі збільшити масу можуть переборщувати з калоріями під час їди (особливо вуглеводи), які потім трансформуються в жир. Намагайтеся контролювати своє харчування стежте за тим, щоб не переїдати.


6. Наслідування професіоналів


Вчіться брати приклади з професіоналів у бодібілдингу - це правильно! Але майте на увазі те, що ми усі різні і особливості організму у кожної людини індивідуальні, тому підхід до спортивної дієти у кожного має бути свій.


7. Одноманітний раціон


Для досягнення значних результатів у бодібілдингу, ви повинні різноманітно харчуватися, радьтеся зі своїм тренером, вивчайте спеціальну кулінарну літературу для атлетів.


8. Виключення з раціону жирної їжі


У раціоні харчування бодібілдер природно повинен відмовлятися від жирної їжі, але повністю виключати з їжі жири не варто. Це може вплинути на затримку росту і зменшення метаболізму.


9. Різкі зміни


Різка зміна кількості вживаних калорій в раціоні бодібілдера може посприяти накопиченню жиру в організмі. Тому радимо вам поступово вносити зміни у свій режим харчування, щоб у організму була можливість пристосуватися до змін в раціоні.Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації