СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТермобілизна для легкої атлетики


Для занять легкою атлетикою мало купити тільки зовнішню екіпіровку. Для тренувань бажано також вибрати відповідну термобілизну. Існує кілька різновидів таких виробів, і не всі вони підійдуть для легкоатлета. Наприклад, одяг, який призначений тільки для збереження тепла, доречний швидше для мисливців і людей, що здійснюють тривалі походи в екстремальних умовах.

термобілизна для легкої атлетики

Термобілизна для легкої атлетики виготовляється з синтетики, натуральних матеріалів, а також зі змішаної тканини, яка включає в себе як синтетичні, так і натуральні волокна. Легкоатлетам краще орієнтуватися на вироби, які створені виключно з синтетики. Віддавати перевагу потрібно комплектам, призначених для відведення вологи від поверхні шкіри. Термобілизну можна легко сховати під звичайним одягом та спортивним екіпіруванням. Сьогодні виробники пропонують штани, блузки і сорочки з особливими властивостями. Якщо необхідно надіти термобілизну під легку екіпіровку (шорти і майку), то тоді доречно придбати боксери або інші різновиди короткої білизни.

При тренуваннях на свіжому повітрі в більш прохолодну погоду можна використовувати термолосіни або термоштани, а також жіночі та спеціальні сорочки. Вони дозволять спортсмену відчувати себе комфортно навіть у тому випадку, коли він буде тренуватися дуже інтенсивно.

Іноді тренування проходять в зимовий період. Переважно перенести заняття в зал, але багато спортсмени відчувають себе більш комфортно на вулиці. У такому випадку рекомендується придбати термобілизну для легкої атлетики, яка не тільки відводить вологу від тіла, але і зберігає тепло. Для занять легкою атлетикою на вулиці в зимовий час потрібно додатково придбати відповідні кросівки. Ноги у спортсменів мерзнуть в першу чергу, і це частенько порушує режим тренувань.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації