СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТермобілизна для екстремально холодних умов


Спортивні марки пропонують термобілизну для екстремально холодних умов. Кому рекомендується подібний одяг і кого вона зігріває? Подібні лінійки білизни розробляються спеціально для спортсменів, які захоплюються екстримом в суворих умовах гір, а також призначаються для мисливців, полярників і мандрівників. Носять ж їх і в міських умовах при несприятливій погоді, активному і тривалому перебуванні на вулиці.

термобілизна для екстремально холодних умов

Виробники розробляють термобілизну для чоловіків і для жінок, адже серед представниць прекрасної статі теж чимало прихильниць екстриму і гірських сходжень. Не забувають і про дітей — яких батьки залучають до спортивних занять, або активних малюків при прогулянках в холодну пору року. Побачивши на упаковці спеціальне маркування, на якій вказана гранично низька температура, покупець може розгубитися: з чим носити таку білизну?


Як правильно носити термобілизну для екстремально холодних умов?


Термобілизну для низьких температур потрібно надягати під відповідну екіпіровку. Ідеальний результат, правильне вологовідведення при заняттях спортом і збереження тепла при холодній погоді, досягається при підборі екіпіровки, розрахованої на такі ж низькі температури.

Термобілизна цього типу створюється з використанням натуральної вовни, але в її основі — синтетика. Завдяки синтетиці вироби стають не просто зручними. Термобілизна відводить вологу і дає шкірі «дихати». Купуючи екіпіровку, необхідно також звертати увагу на її гігроскопічність — чим вищі показники, тим краща ця здатність матеріалу поглинати вологу з повітря.

Вироби виробляються з плоскими швами, причому виробники намагаються створити білизна з мінімальною кількістю швів. Зрозуміло, термобілизна зберігає тепло. Вона більш щільна і містить натуральні волокна. Окремо компанії випускають і дитячі колекції такого одягу. Вона стане в нагоді в різні періоди холодної пори року («еврозима» з поривами вітрів і стійкі низькі температури). Досвід дитячих занять спортом взимку свідчить про те, що утеплена термобілизна в поєднанні з правильно підібраним верхнім одягом, допомагають уникнути захворювань і повноцінно насолоджуватися іграми на вулиці.

Використовувати вироби з маркуванням «до -60» дозволено в будь-яких умовах. Наприклад, така білизна замінить цілий комплект теплого одягу для дому взимку. Але для гірськолижників і полярників вироби цього типу просто необхідні. Білизна для екстремальних холодів виготовляється кількома популярними марками.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації