СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТермобілизна для бігу


Біг - це не просто спорт. Люди, які регулярно тренуються, стверджують, що для них біг став способом життя. З часом людина починає отримувати задоволення від тренувань. Але заняття може бути зіпсовано поганою погодою або сильними морозами. Сьогодні не потрібно порушувати звичний режим тренувань, адже спортивні бренди випускають термобілизна для бігу.

термобілизна для бігу

Спортивні марки пропонують термобілизну для чоловіків, жінок та підлітків. Є навіть окремо колекції для дітей. В залежності від сезону можна вибрати вироби з кількома шарами спеціальної тканини. Найпростіша термобілизна для бігу має один шар тканини, який відводить вологу від шкіри. Такі вироби не намокають навіть при дуже інтенсивних заняттях. Але одношарова білизна тільки відводить вологу. Двошарові вироби більш функціональні. У такому одязі один шар перешкоджає скупченню поту, а другий приймає вологу. Такий одяг ще більш зручний. Тришарові комплекти використовуються взимку або в прохолодне міжсезоння, коли погода може підносити сюрпризи. Термобілизна для бігу взимку має спеціальний шар для захисту спортсмена від вітру й інших зовнішніх факторів.

В спортивних колекціях можна знайти термосорочки з довгими і короткими рукавами, з замком і без замка. Деякі вироби мають високий ворітник. Також спортсмен може вибрати собі тайтси. Терморейтузи і термокальсони здатні зберегти тепло навіть в найхолоднішу погоду. Зберігаючи тепло, білизна для бігу "дихає", дозволяючи повітрю надходити до поверхні шкіри.

Легкі тайтси можна носити під час бігу не тільки для захисту від холоду. Така білизна вважається компресійною. Вона сприяє профілактиці варикозних захворювань. Чоловікам рекомендується під час бігу використовувати ще підтримуючі компресійні боксери. Для холодної погоди варто підібрати відповідне взуття.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації