СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТак худнути не потрібно


Схуднення – це великий плюс для здоров'я кожного. Проте, щоб добитися результатів в цій нелегкій справі у нас бракує часу. Щоб втратити заповітні кілограми людині, як правило, потрібно тижні, а то і місяці. Але, не дивлячись на це, кожен мріє схуднути в максимально короткі терміни.

До того ж, багато хто вірить, що така швидка втрата ваги не просто ефективна, але і безпечна. Насправді найбезпечніший спосіб схуднення це заняття фітнесом і дієта. Я займаюся, і постійно сиджу на легкій дієті. Дотримуючи ці невеликі правила, у мене видніються кубики пресу, і я себе завжди прекрасно почуваю.

 

А зараз я вам розповім, як худнути не потрібно:

 

Від знаменитостей до ваших найближчих сусідів - багато хто прибігає до таких методів, як детоксифікація рідин, очищаючі дієти, голодування, пости. Тільки ось прибігаючи до подібного, Ви навіть не представляєте, наскільки це може бути шкідливе для вашого здоров'я.

Самий час уважно придивитися до цих нездорових способів схуднення і пояснити, чому Вам слід їх уникати. Голодування і надмірні обмеження в їжі, які проходять без лікарського спостереження, можуть завдати серйозної шкоди організму. Детоксифікація більшості продуктів, описана псевдо дієтологами, може довести Ваш організм до стану хронічної втоми, обезводнення, а також приводить до появи спазм і судом. Наше тіло і так вже має свої природні інструменти детоксифікації (печінка, легені і шкіра).

Безумовно, один - два дні голодування не позначаться негативно на здоров'ї більшості людей (особливо, якщо це робиться з релігійних мотивів, наприклад під час посту), згубним такий метод схуднення буде, якщо людина голодує впродовж тривалого періоду часу.

Багато добавок для детоксифікації і очищення містять трав'яні компоненти, часто шкідливі для організму. Не слід також забувати, що такі компоненти можуть взаємодіяти з іншими ліками, які Ви приймаєте. У трав'яних екстрактах міститься активний компонент, який може бути небезпечним для організму в процесі його очищення. Тому, перед прийомом таких добавок, завжди радьтеся зі своїм лікарем чи фармацевтом.

Будьте інформованим споживачем! Пошукайте вебсайт, службу підтримки або довідкову відділу продажів товару, який збираєтеся вживати і поцікавтеся складом продукції.
Остерігайтеся методів схуднення, що на перший погляд асоціюються тільки з "чищенням" організму. Проблема в тому, що подібні методи "очищають" шлунково-кишковий тракт не лише від шкідливих бактерій, але і від корисних. Також порушується водний баланс організму, причому усе це відбувається в дуже короткі терміни.

Звичайно ж, якими б не були варіанти "втрати ваги", набратися досвіду в цій справі можна тільки випробувавши на собі усю їх "ефективність". Хоча, якщо ви не дотримуватиметеся твердого плану, то будь-який метод схуднення буде не ефективний - вага повернеться до Вас також швидко, як і втрачалася.

Втрачати вагу, безумовно, не просто, але часом від цього залежить ваше здоров'я. Якщо ж виникає необхідність, то краще вибирати варіант повільного і розміреного схуднення.
Йдіть до мети терпляче, і Ви будете нагороджені.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації