СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСинефрин для схуднення


При виборі препарату для зниження ваги досить часто вибір падає на жироспалювачі. Нерідко до складу засобів входить синефрин. Це алкалоїд, що отримується із цитрусових. Практично кожен регулярно отримує ту чи іншу порцію цієї речовини, вживаючи чай з лимоном або грейпфрути чи апельсини. Але в них компонент міститься в мінімальному дозуванні.

Для того щоб синефрин для схуднення надавав свою дію, потрібно отримувати його не у вигляді продуктів, а в складі препаратів. Відповідно, важливо визначити його корисні властивості і підібрати засоби, до складу яких він входить.


Властивості синефрину


Синефрин для схуднення

Синефрин для схуднення досить популярний. В першу чергу, він надає виражене пригнічення апетиту. Здійснюється це за рахунок розпаду глікогену, що призводить до росту концентрації глюкози в крові. У зв'язку з цим з'являється відчуття ситості і голод не турбує.

Застосування синефрину для схуднення сприяє прискоренню обміну речовин, але потрібно бути обережними з дозуванням, так як його перевищення може викликати почастішання пульсу і підвищення тиску.

Крім цього, синефрин позитивно позначається на теплообміні. Під його впливом підвищується вироблення власного тепла. В результаті цього зростає потреба в енергії, яку організму доводиться черпати з жирових запасів.

Важливо підкреслити і те, що синефрин володіє вираженою жироспалювальною властивістю. Він впливає на стимуляцію бета-3-адренорецепторів, що локалізуються в підшкірно-жировому шарі. Важливо звернути увагу, що ефективність від речовини буде лише в поєднанні з дієтами або фізичними вправами.


Як приймати синефрин


В першу чергу відзначимо, що речовина дуже швидко виводиться з організму. Вже через пару годин ніяких слідів від синефрину не буде. Тому приймати його слід лише тоді, коли забезпечується підвищене фізичне навантаження.

Для отримання потрібного ефекту важливо з'ясувати, який саме купити синефрин для схуднення. Особливо часто зустрічаються рекомендації, що стосуються жироспалювачів. Зокрема дана речовина міститься в таких препаратах, як Methyldrene Elite 25, Methyldrene-25 і Neurolipo.


В результаті застосування даних жироспалювачів спостерігається наступний ефект:

Відгуки про синефрин для схуднення підтверджують, що жироспалювачі володіють тільки позитивними властивостями і не мають протипоказань. Подібним ефектом володіють такі препарати, як Asia Black-25, Red Wasp 25, Diablos ECA Fire Caps, Black Spider 25 Ephedra. Приймаються вони курсами по 1-2 капсул на добу протягом 6-8 тижнів.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації