СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтрибки на скакалці для схуднення


Сьогодні поговоримо про стрибки на скакалці для схуднення, це досить не поганий спосіб, який зможе спалити вам лишні кілограми.

В сучасному темпі життя ми не встигаємо стежити за собою, а виглядати привабливо і сексуально в очах чоловіків хочеться кожній. Для цього, крім самовпевненості і природної краси необхідно підтримувати себе у формі.

Навіть самі генетично схильні до краси дівчата з віком втрачають свою привабливість, якщо не дивляться за собою. Сьогодні ми розглянемо, як тримати тіло у формі і худнути, застосовуючи тільки скакалку, а також різноманітні вправи та поради.


Навіщо взагалі стрибати на скакалці?


Говорячи про схуднення, мова йде відразу про дві речі: правильне харчування і дефіцит калорій. Якщо перше — вимагає від вас тільки підтримання графіка харчування, то друге — старанні тренування і правильний підхід. Щоб почати худнути, в організмі потрібно викликати дефіцит калорій, з допомогою чого рівень підшкірного жиру буде зменшуватися. Це можна зробити за допомогою скакалки. Улюблені з дитинства вправи допоможуть не тільки вбити час, але і привести свою форму в порядок.

Для початкового етапу всього 20 - 30 хвилин стрибків на скакалці в день буде більше, ніж достатньо. За рахунок інтенсивності тренування спалюється велика кількість калорій, яка перевершує біг чи плавання. Докладніше про те, скільки калорій спалює скакалка можна прочитати у наших друзів. Цей показник залежить від того, як швидко ви стрибаєте, наскільки довга і важка скакалка, а також від інтенсивності тренування: режим відпочинку-роботи.


Як вибрати скакалку?


Щоб забезпечити собі максимальну ефективність, необхідно правильно вибрати тип і довжину скакалки. Скакалки бувають звичайні і обтяжені. Спочатку, в будь-якому випадку, краще купувати звичайну, щоб не було труднощів з стрибками. В іншому випадку, ви можете не витримати навантаження навіть в 10 хвилин.

Якщо ви бажаєте зменшити кількість жиру на руках і підсушити їх, робіть вибір на користь обтяженої скакалки. Щодо довжини, її слід вибирати так. Візьміть ручки скакалки, а середину залиште на підлозі. Станьте на неї ногами, а ручки підніміть вгору. Якщо вони знаходяться у ваших пахв, тоді вона вам підходить.


Вправи зі скакалкою


Важливо розуміти, що одноманітні стрибки будуть давати хороший ефект. Але не завжди цього достатньо. Із-за нудьги виконання, або звикання організму до навантажень він може давати менші результати. Щоб цього не трапилося, завжди внесіть різноманітність у свої тренування зі скакалкою. Для цих цілей підійдуть кілька видів техніки стрибків, які можна поєднувати і отримувати ідеальний комплекс стрибків.


Основні вправи:

Стрибки на двох ногах. Стандартна і найпростіша вправа, з якого потрібно починати всім новачкам.

Стрибки на одній нозі. На відміну від минулої вправи, тут одна нога зігнута в коліні, а стрибки здійснюються на другій. Для зручності, стрибайте по 5 раз на одній, і міняйте на другу.

Стрибки з відхиленнями вперед-назад. Стрибаючи на ногах, після переступання через скакалку відпригніть вперед, а на наступному стрибку — назад.

Стрибки з нахилом корпусу. Тут є два варіанти вправи — нахил корпусу вперед і назад. Таким чином, крім навантаження на ноги, ви задіюєте корпус і спину, даючи ще більше стимулу для спалювання жиру.

Подвійні стрибки. Їх зміст полягає в тому, щоб за один стрибок зробити два обертання скакалки навколо свого корпусу.

Це далеко не всі вправи з відомих. Поєднуючи їх разом можна зробити цікаві і різноманітні комплекси вправ, щоб схуднути.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації