СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїдні ін'єкції


Правильне виконання всіх маніпуляцій, пов'язаних з ін'єкціями анаболічних стероїдів (стероїдні ін'єкції), є важливим аспектом успішного і результативного використання цих препаратів. Дуже важливими моментами, які слід твердо засвоїти, є: правильний вибір на тілі місця ін'єкцій, підбір шприца, підготовка препарату і, звичайно ж, дотримання всіх правил гігієни.


Ділянки тіла підходящі для ін'єкції.


Всі анаболічні стероїди на масляній або водній основі призначаються для внутрішньом'язових ін'єкцій. Це означає, що голка повинна пройти крізь шкіру і підшкірні тканини і увійти всередину м'яза. Частини тіла, які зазвичай роблять ін'єкції, включають: сідниці, бічну поверхню стегна і дельтоподібний м'яз руки. Зважаючи на велику кількість м'язових волокон і великої площі сполучнотканинних оболонок (цей вид сполучної тканини, що покриває м'язи та відокремлює їх одне від одного), введений препарат має прекрасну можливість для швидкого поширення в тканинах. В ідеалі внутрішньо м'язові ін'єкції (стероїдні ін'єкції ) слід виконувати глибоким уколом в м'яз на ділянці, де відсутні великі нерви і кровоносні судини.

стероїдні ін'єкції

Найкращою ділянкою для стероїдних ін'єкцій є верхня зовнішня чверть сідниці. Гребінь клубової кістки може служити орієнтиром для цієї частини сідниці. У дорослої людини вона знаходиться зазвичай від 5 до 7,5 сантиметрів нижче гребінця цієї кістки. Гребінь клубової кістки - верхня частина тазового поясу з його задньої сторони. Ви можете легко намацати його вище середнього сідничного м'яза. Верхня зовнішня чверть сідниці буде найкращим вибором, тому що ця ділянка м'яза є досить масивна і містить невелику кількість нервових закінчень. Можливість вливання препарату в кровоносну судину тут дуже невелика. Укол на цій ділянці знижує ймовірність торкання сідничного нерва, що проходить через нижній і середній відділи сідничного м'яза. Цей нерв контролює роботу всієї ноги, включаючи стегно і гомілку. Якщо ін'єкція робиться занадто близько до цього нерва або голка зачіпає його, то при цьому відчуваються сильний біль і настає тимчасовий параліч цієї частини тіла.


Чим користуватись при ін'єкції.


Дуже важливо для введення стероїдів підібрати підходящий шприц. Самий підходящий шприц для введення стероїдів - інструмент 22 калібру з голкою 4,8 см або 24 калібру з голкою 2,5 см, місткість - 4 см куб. Шприци з голками такої довжини підходять для внутрішньо м'язових ін'єкцій: голка входить досить глибоко. Більш короткі голки дуже неглибоко проникають в тіло, і іноді частина препарату потрапляє в підшкірну область. Це викликає здуття між шкірою і м'язом і сповільнює всмоктування препарату. Коли мова йде про калібр шприца, мається на увазі внутрішній діаметр голки. Чим менший калібр, тим більше діаметр. Шприци 22 і 24 калібрів являють собою оптимальний варіант. Для стероїдних ін'єкцій не підходять інсулінові голки: вони занадто малі.


Маніпуляції, що виконуються при ін'єкції.


Спочатку, до того, як взятися за флакон і шприц, необхідно прийняти холодний душ. Потім тампоном, змоченим в спирті, слід протерти те місце, куди ви будете робити укол. Ще одним спиртовим тампоном слід протерти гумову пробку флакона, крізь яку пройде голка для забору препарату. Потім візьміть одноразовий шприц, зніміть з голки пластиковий наконечник, наберіть у шприц повітря, і застроміть голку у флакон. Видавіть набране повітря всередину флакона: це створить необхідний підвищений тиск всередині і забезпечить більш легкий набір препарату на масляній основі. Потім поверніть флакон догори дном і повільно наберіть препарат у шприц, з перебором приблизно в 1/4 см куб. Так, наприклад, якщо ви хочете набрати для ін'єкції 1 см куб., вам слід зробити перебір препарату об'ємом від 1/4 до 1/2 см куб. Потім постукайте пальцем по циліндра шприца для того, щоб всі бульбашки повітря втягнуті всередину, зібралися в його верхній частині. Тепер видавіть надлишковий об'єм препарату назад у флакон і вийміть голку з пробки.

Після цього, тримаючи шприц голкою вгору, ще раз постукайте по циліндру, щоб всі залишкові бульбашки спливли нагору. На цьому етапі візьміть ще один одноразовий шприц, зніміть з нього голку і поставте цю нову голку на ваш наповнений препаратом шприц замість голки, якою ви проколювали пробку флакона. Користуючись двома голками для кожної ін'єкції ви забезпечите ідеальну гостроту голки. Слідкуйте за тим, щоб при всіх маніпуляціях з новою голкою не торкатися її пальцями. Не слід протирати спиртом вона абсолютно стерильна. Тепер знову протріть спиртом місце для уколу, натисніть поршень шприца так, щоб видавити з нього останні бульбашки.

Тримайте шприц голкою вгору. Видавіть бульбашки до тих пір поки на кінці голки не з'явиться крапля олії. Нехай вона втече вниз по поверхні голки: це забезпечить необхідну змазку.

Тепер після всіх підготовчих операцій, візьміть шприц у руку, як дротик для метання. Іншою рукою розтягніть шкіру в місці, обраному для уколу, і застроміть голку в м'яз різким рухом. Після введення голки в м'яз, злегка потягніть поршень на себе, щоб переконатися в тому, що в циліндр не засмоктується кров. Переконавшись в тому, що кров не надходить у циліндр (а це означає, що голка введена правильно і не зачепила судину), почніть повільно натискати на поршень. Після того, як весь масляний розчин виявиться видавленим із шприца, швидко витягніть голку з тіла, візьміть ще один тампон зі спиртом, і сильно натисніть ним на місце уколу. По-перше це зупинить кровотечу, якщо така з'явиться, а крім того, сильним натисканням на місце уколу і легким масажуванням ви зменшите відчуття болю. Важливо, щоб препарат вводився не занадто швидко: швидка ін'єкція переноситься набагато болючіше і в сам момент уколу, так і в наступні дні можуть залишитися больові відчуття.

Після завершення процедури стероїдної ін'єкції, надіньте пластикові наконечники на голки і простежте за тим, щоб використаний шприц і голки були викинуті і не використовувалися повторно. Щоб уникнути неприємних від чуттів і затвердіння тканин в місці уколу, не слід вводити за один раз більше 2 см куб. препарату. До того ж не рекомендується використовувати одне і те ж місце для ін'єкцій частіше двох разів на тиждень (краще один раз в тиждень).
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації