СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСоло курси стероїдів - кращі препарати в бодібілдингу


Для того щоб набрати масу м'язів і збільшити силу швидко, ефективно, бодібілдери з успіхом використовують "хімію". Анаболіки допомагають досягти неймовірних результатів в досить короткі терміни. Давайте разом дізнаємося, які краще всього вибирати соло курси стероїдів для новачків.


Туринабол - соло курс


Цей анаболічний і андрогенний стероїд випускають у таблетках. Засіб досить ефективно допомагає нарощувати суху м'язову масу, при цьому ймовірність виникнення побічних реакцій практично зведена нанівець. Курс соло особливо користується успіхом серед новачків, адже цей стероїд - один з найбільш безпечних. Навіть жінки приймають таблетки, правда в невеликих дозах.


Туринабол - позитивний вплив


1. На тлі прийому препарату в курсі соло спостерігається збільшення сухої м'язової маси. Буквально за досить короткий період часу - від чотирьох до шести тижнів, вдається набрати від чотирьох до шести кілограм якісних м'язів. Достатньо для цього приймати засіб в середніх дозах.

2. Стає можливим помітно підвищити силові показники.

3. Витривалість збільшується швидко й помітно.

4. Немає естрогенних реакцій.

5. Підвищується рівень вільного тестостерону в крові.

6. Це ефективний захисник серця і судин - знижується ризик утворення тромбів в серці і кровоносних судинах.


Туринабол - як приймати препарат?


Оптимальним дозуванням вважається від двадцяти до сорока мг на добу. Денну дозу слід розділити на три прийоми, рівнозначних за обсягом. Соло курси стероїдів дозволяють врівноважити гормональний фон. Значно знижується навантаження на печінку. Досить часто спортсмени збільшують дози до ста, а то і сто п'ятдесят міліграмів на добу.


Туринабол - соло курс


Оптимальну дозу визначити неможливо без даних про фізіологічних показниках бодібілдера. Тут важливий і його досвід застосування анаболіків, а також кінцева мета циклу прийому. Краще всього починати перший соло курс після того, як будуть здані аналізи. Необхідно проконсультуватися з приводу дозувань і тривалості циклу з фахівцем. Оптимальним дозуванням для початківців атлетів повинен бути показник не більше сорока міліграм. Курс триває близько шести тижнів. За цей час стає можливим домогтися відмінних результатів приросту швидких силових показників і збільшення маси м'язів. При цьому виключені побічні ефекти.


Туринабол соло курс

Метандростенолон - соло курси стероїдів


Метан - один з найбільш популярних і затребуваних в бодібілдингу анаболіків-стероїдів. Його спортсмени використовують для того, щоб набрати м'язову масу і збільшити показники сили. Для того щоб організм не звикав до постійних дозувань засобу, необхідно час від часу змінювати дозування, злегка їх збільшувати поступово. Надмірні дози можуть викликати побічні ефекти, тому тут слід бути дуже акуратними - ідеально буде, якщо ви проконсультуєтеся з лікарем і з приводу підбору дози, і по тривалості циклу прийому препарату в курсі соло.

Кращий час для прийому Метандростенолону - з шести годин ранку до дев'ятої, а потім з такого ж часу, але вже у вечері. В цей період рівень тестостерону у представників сильної статі на максимально високому рівні. Оптимально буде розділити добову дозу на три, а то й чотири прийоми. Для початку підійде дворазовий прийом препарату - таким чином вдається збалансувати зовнішні впливи та внутрішні на гормональний фон.

Добова доза становить близько двадцяти - двадцяти п'яти міліграмів. Тривалість першого курсу соло становить від трьох до чотирьох тижнів. Таким чином ви позбавите свій організм від звикання до ліків. Та й побічні ефекти будуть максимально знижені. Не забудьте після циклу зробити після курсову терапію, відновіть печінку. Краще всього приймати метан перед їжею - він підсилює апетит.


Метандростенолон - соло курси стероїдів

Тестостерон енантат - соло курси стероїдів


Це складний ефір натурального чоловічого гормону - найбільш популярний серед стероїдних комплексів. Основним призначенням препарату є прискорити приріст м'язової маси і допомогти сформуватися рельєфу. Цей засіб володіє тривалим терміном дії від двох до трьох тижнів в залежності від індивідуального гормонального фону, а також особливостей обмінних процесів.


Як вибрати курс? Можливі два соло варіанти.

Перший соло курс


Препарат приймають протягом восьми тижнів по п'ятсот міліграм щодня. Починаючи з 2 по 8 тиждень - гонадотропін. Його слід вживати пару раз в тиждень по 250 МО. Починаючи з 11 по 13 тиждень приймають тамоксифен в наступних обсягах: на 11 тижні 20, на 12 - 20, на 13 - 10. Це потужний соло-курс.


Другий курс Тестостерону Енантат соло


Він коротший. Тут препарат слід приймати протягом шести тижнів з тим же дозуванням, що і в першому випадку. З 2 по 7 тиждень слід пити Анастрозол по 0.5 мг раз на дві доби. Далі, з 9 по 11 тиждень приймайте Тамоксифен по 20 в дев'ятий тиждень і 10 в одинадцяту.


Другий курс Тестостерону Енантат соло

Короткий курс

Короткий курс

Прімоболан - соло курси стероїдів

Анаболічні стероїди зі слабкою андрогенною активністю володіють вираженим анаболічним ефектом. Його спортсмени використовують як в таблетках, так і в ін'єкціях, причому уколи більш затребувані завдяки менш дорогій вартості.

В курсі соло найчастіше починають прийом засоби з трьохсот - чотирьохсот міліграм в тиждень. Оптимальні дози - від п'ятисот до шестисот міліграм препарату в тиждень з поділом на два однакових прийоми.


Прімоболан - соло курси стероїдів

У будь-якому випадку перед тим, як розпочати прийом того чи іншого препарату, слід в обов'язковому порядку проконсультуватися у фахівця. Тільки лікар може призначити правильні дозування і тривалість курсу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації