СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСніданок основа для здоров'я Бодібілдера


Починати шлях до красивого і прокачаного тіла, як власне і до здорового схуднення з включенням силових тренувань, треба не з гантелей, а з сніданку.
Харчування - це наше усе - звідси і почнемо.
Сніданок - має бути найщільнішою і калорійнішою їдою за увесь день. І так - сніданок просто має бути!

Не поснідали - і усі зусилля на формування красивого і здорового силуету пішли в порожній - усе що ви в наступному будите їсти за цей день витратиться нашим норовливим організмом на енергію і калорії - а не на будівництво м'язів. Отже беріть на озброєння і снідайте, як можна різноманітніше.

Оформляйте свої блюда красиво - щоб з ранку з'явився настрій на увесь день!
Багато хто до речі з ранку зовсім не снідає - не можуть - говорять - шматок в горло не лізе. Так от для таких людей теж є чудовий рецепт - 30 хвилин зарядки або пробіжки на свіжому повітрі - а потім контрастний душ - апетит прийде з подвійною силою.

До речі - ось приклади декількох сніданків для бодібілдерів знайдені мною на їх особистих сайтах і блогах. За правильність і достовірність не ручаюся - привожу просто в якості прикладу :


1. Тарілка вівсяної каші з родзинками і 4 яйця.
2. Яєчня з 4 яєць і 2 сосисок, через 20 хвилин велика чашка какао з парою бутербродів.
3. Бутерброд з маслом, ковбасою, сиром, яйця варені, мюслі, сметана з сиром.
4. 12 яєчних білків ( два цілісні яйця ), 1 підсмажений французький батон, 1 тарілка вівсянки ( відміряна в сухому вигляді ), 1 столова ложка меду, 1 банан, 1 чашка чорної кави, 1 порція сироваткового протеїну.


Загалом, звичайно вибір за вами і в усьому цьому треба ще довго і довго розбиратися. Отже підводячи підсумок усьому вище сказаного хочу нагадати одну дуже відому приказку, що починається із слів - " Сніданок з'їси сам."
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації