СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки ростуть м'язи?


Скільки ростуть м'язи? - запитують спортсмени. У цій статті ми спробуємо відповісти на питання: скільки ростуть м'язи?

Це питання хвилює багатьох атлетів, щоб відповісти треба врахувати декілька найбільш важливих моментів, а саме особливості організму спортсмена, тип м'язових тканин, інтенсивність тренувань і об'єм білку, який споживає спортсмен.

Набір м'язової маси необхідно розглядати по двох напрямах, а саме загальний набір маси тіла і збільшення об'ємів м'язів. Крім того при розрахунках необхідно враховувати, що найінтенсивніший ріст м'язів відбувається на перших етапах фізичних тренувань, тобто впродовж пари місяців.
Щоб було зрозуміліше розглянемо на прикладі те скільки ростуть м'язи. Отже, середній тип статури, тренування не менше трьох разів в тиждень, правильно складений комплекс і грамотне харчування, тоді можна скласти наступну схему росту м'язів.
У період першого місяця тренувань : вага спортсмена збільшується на два кілограми, об'єм руки на декілька сантиметрів, об'єм грудей на 3-5 сантиметрів.

За три місяці тренувань : вага збільшується на 4-5 кілограм, об'єм руки на три сантиметри, груди на чотири- шість сантиметрів. Потім відбувається зниження активності росту м'язів.
За рік тренувань: вага збільшується на 10-15 кілограм, об'єм біцепса на 4-5 сантиметрів, а груди приблизно на 11 сантиметрів. Тепер ви маєте уявлення про те скільки ростуть м'язи.

Усі дані приведені з урахуванням того, що початкова вага атлета складала приблизно 80 кілограм, а ріст 180 сантиметрів. При зміні цих параметрів пропорційно змінюється результат. Так само необхідно врахувати, що м'язові об'єми безпосередньо залежать від росту, наприклад, при рості 160 сантиметрів, істотно простіше збільшити об'єм біцепса до необхідних розмірів, ніж при рості в 190 сантиметрів. З цієї причини при складанні плану тренувань треба обов'язково враховувати персональні параметри атлета.

Так само треба пам'ятати про те, що є люди, так звані ендоморфи, м'язи яких ростуть повільніше, ніж у середньостатистичного спортсмена. Отже для їх тренувань необхідно розробляти спеціалізовані комплекси тренувань.
Щоб було простіше і зрозуміліше, можна охарактеризувати ріст м'язової маси людини нижче указаним чином.


Розглянемо, як ростуть м'язи.


Після перших трьох місяців станете помічати зміни у своїй фігурі, оскільки станеться поліпшення тонусу м'язів і певне збільшення об'ємів.
Після півроку тренувань результат буде помітний людям, що оточують вас, оскільки випрямиться осанка, м'язи придбають чіткіший рельєф.

Рік занять є найбільш вагомим показником. У разі, якщо усе було зроблено правильно, то ви повинні були набрати не менше десять кілограм м'язової маси. Крім того має вже бути добре розвинений каркас м'язів.

Треба обов'язково враховувати, що добитися значущих результатів за рік можна тільки у разі, якщо тренування інтенсивні і систематичні. Адже буває так, що спортсмен займається більше декількох років, а його фігура як і раніше залишає бажати кращого.
При підрахунках того скільки ростуть м'язи, враховуйте не лише час, але і число тренувальних днів. У місяць у вас повинно бути їх не менше дванадцяти.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації