СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки разів на день потрібно приймати протеїн


Тільки лінивий і не грамотний спортсмен не цікавиться : ”Скільки разів на день потрібно приймати протеїн” не пише про спортивне харчування. Найчастіше відгуки про добавки дуже різнобічні. Комусь допомагає протеїн, а хтось взагалі не спостерігає ефекта, скаржиться на витрачені даремно гроші і сварить фірму-виробника продукта. Багато хто не розуміють, що головне в тому, яка повинна бути дозування протеїну в день для спортсмена.

Білок — це основа протеїну, і він є найважливішим елементом для людини. Середньостатистичній людині при активному способі життя треба отримувати білка приблизно півтора грама на один кілограм власної ваги. Для бодібілдерів норма, природно, буде трохи вище, ніж для звичайної людини, і ця норма в день близько трьох-чотирьох грамів на один кілограм. Саме завдяки білку відбувається ріст м'язової маси, але правда і цього не завжди достатньо для росту. Тому дозування в день трохи вище рекомендованого буде більш ефективно.


Як пити протеїн


Протеїновий коктейль бажано вживати мінімум за пів години перед тренуванням, а після тренування — не раніше, ніж через 30-40 хвилин.

Вранці в будь-якому організмі спостерігається нестача білка. До того ж в ранкові години перед пробудженням відбуваються процеси розпаду м'язової тканини, тому ранок відмінно підходить для протеїну.

Також прийом потрібно протягом дня один-два рази між прийомами їжі, щоб в організмі завжди був матеріал для будівництва м'язової тканини.

Перед сном краще вживати повільні протеїни (казеїн), так як ці види протеїну будуть засвоюватись помаленьку аж до ранку.

Як підсумок можна сказати, що головне не час прийому протеїну, а яка у вас норма прийому в день. Також важливо не забувати, що спортивне харчування ніколи не замінить повноцінну їжу.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації