СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки раз на день потрібно їсти?Кожен новачок в тренажерному залі задавався питанням "Скільки раз на день потрібно їсти"?. У представленій статті ви обов'язково дізнаєтеся відповідь на ваше питання.

Щодо калорійності денного раціону у вас не повинно бути помилок - допустимо, що для росту м'язів "на папері" у вас вийшло 3000 калорій. І що ж? Можна заспокоїтися? На жаль, ні. Навіть самий кращий дієтолог не може знати, скільки калорій з того, що ви з'їли, будуть реально засвоєні вашим організмом. В рахунок йде тільки те, що переварене і засвоєне м'язами, а не то, що проковтнули.

Основне ваше завдання - не перевантажувати свій шлунок. Якщо ті ж 3000 калорій поділити між традиційним сніданком, обідом і вечерею, вийде, що за раз ви повинні засвоїти по 1000 калорій. Відразу ж скажу, що ваш шлунок на це не здатний. Ви отримаєте туго набитий живіт, сонливість, відрижку, печію, а головне їжа буде погано переварена.

На самій же справі ту ж саму кількість їжі потрібно розділити на п'ять або шість прийомів по 500-650 калорій. Ось тут вже ситуація вийде інша. Шанси на повне засвоєння поживних речовин різко збільшиться.

До речі, для правильного харчування, яке допоможе вам накачати м'язи, треба підбирати такі продукти, про які ви знаєте, що вони швидко вами засвоюються. У осоружному ж випадку ви почнете їсти, коли шлунок ще не переварив з'їдене минулого разу. Вступ нової їжі і зовсім блокує роботу шлунку, оскільки йому буде важко наново виділити велику кількість шлункового соку. У результаті можна отримати нетравлення з гострим болем в животі, газоутворенням і ін.

Рівномірно розподіліть свої п'ять прийомів їди на час пильнування. Нехай це буде, приміром, 7-00, 10-30, 14-00, 17-30 і 19-00. Таким чином, ви підживлюватимете свій організм кожних 2,5-3 години. Я говорю підживлювати, а не їсти, оскільки правильне харчування виключає церемонне сидіння за обіднім столом. Йдеться про чисто спортивні перекушування. Повторю, часта їда буде ефективною тільки у тому випадку, якщо ваш організм устигає її переробляти.

Якщо виявиться, що ви здатні без проблем переварювати по п'ять щоденних трапез, переходьте на шестиразове харчування. Зробіть це шляхом зменшення пауз між їдою.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації