СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки потрібно займатися на велотренажері, щоб схуднути?


Велотренажер – прекрасний вибір людини, яка бажає подбати про свою фігуру і відмінне самопочуття. Регулярні заняття дозволять:

Скільки потрібно займатися на велотренажері, щоб схуднути
  • Схуднути. Займаючись на швидкості близько 20 км/год, ви зможете спалити близько 300-350 калорій за 60 хвилин.
  • Прискорити обмін речовин. Інтенсивні тренування дозволяють поступово активізувати метаболізм і підвищити енерговитрати. В результаті ви будете худнути набагато швидше.
  • Зміцнити серце і судини. Заняття на велотренажері допомагають нормалізувати тиск і запобігти різним захворюванням.
  • Сформувати красиву фігуру. Велотренажер допомагає зміцнити м'язи ніг, підтягнути сідниці, позбутися від зайвих складок в області талії.

Для того щоб домогтися таких вражаючих результатів, слід дотримуватися рекомендацій фахівців. Скільки потрібно займатися на велотренажері, щоб схуднути? Це залежить від особливостей вашого організму, рівня підготовки і конкретних цілей.


Оптимальна тривалість тренування: погляд професіонала


Якщо ви робите кардіо перед силовими тренуваннями в залі, достатньо буде 20-30 хвилин активної роботи в помірному темпі. Такий підхід дозволить збільшити ефективність занять спортом. Після завершення силового тренування також бажано виконати кардіо. Завдяки цьому ви не відчуєте крепатуру на наступний день.

Скільки потрібно займатися на велотренажері, щоб схуднути, якщо ви не працюєте в залі? Мінімум – 3 рази в тиждень по 40-60 хвилин. При цьому важливо працювати при частоті пульсу, який сприяє активному жироспалюванню. Розрахувати оптимальний показник можна за допомогою простої формули. Відніміть від цифри 220 свій вік і відніміть 30%.


Як зробити заняття кардіо ефективнішим?


Говорячи про те, скільки потрібно займатися на велотренажері, важливо помітити, що багатьом людям буває складно відразу ж дати собі оптимальне навантаження. Якщо ви бажаєте підвищити витривалість і домогтися вражаючого ефекту, зверніть увагу на сучасні жироспалювачі. Вони забезпечують приплив енергії, а також дозволяють контролювати апетит.

Підійде навіть новачкам препарат Diablos Hyperburn V-10, що дозволяє позбавитися від зайвих кілограмів із збереженням м'язів. До складу входять екстракти гуарани, зеленого чаю, какао, грейпфрута. Безпечний засіб сприяє усуненню целюліту.

У інтернеті ви також знайдете ефективні розробки американської компанії Cloma Pharma. China White 25 Ephedra, Methyldrene-25 Elite, Black Spider 25 Ephedra– препарати, які дозволять всього за 1 місяць добитися вражаючих результатів. Досить буде 1 капсули під час ранкового прийому їжі.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації