СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки потрібно пройти кроків, щоб схуднути


Ходьба була і залишається найефективнішим методом схуднення. Її використовують усі без винятку, так як вона не вимагає ніяких навичок і може поєднуватися із звичайними справами. Ви можете пройтися після роботи зайву зупинку або просто вийти ввечері перед сном. Але при цьому важливо з'ясувати одне питання: скільки кроків потрібно робити, щоб схуднути?


Скільки потрібно робити кроків у день, щоб схуднути


Для того щоб підрахувати, скільки потрібно кроків у день, щоб схуднути, можна використовувати крокомір. Але тут є деякі нюанси. Вважається, що нормою для зниження ваги є 10000 кроків у день. Фахівці стверджують, що цього буде достатньо, щоб запустити процес жироспалювання. При цьому ніяких даних про те, коли і як потрібно пройти цю кількість, немає.

В результаті тривалих досліджень з'ясувалося, що для кожної категорії людей своя норма.


Тому, якщо ви хочете з'ясувати, скільки потрібно зробити кроків, щоб схуднути, потрібно орієнтуватися на наступні цифри:

  • жінка середнього віку повинна проходити не менше 12000 кроків;
  • жінка старше 40 років зможе схуднути від 11000 кроків;
  • у віці 50-60 років достатніми будуть 10000;
  • після 60 років можна проходити не більше 8000;
  • для чоловіка нормою буде 12000 кроків;
  • після 50 років чоловікам досить 11000.

Але навіть якщо ви робите 10000 кроків на добу, вони дадуть вам позитивний ефект. Тільки йти потрібно досить швидко, рівно при цьому дихати, а в подальшому ускладнювати шлях підйомами і спусками.

 

Як швидко схуднути з ходьбою?

 

Для того щоб швидко досягти результату, потрібно поєднувати відразу кілька методик. З'ясувавши, скільки пройти кроків, щоб схуднути, потрібно підібрати для себе підходящу дієту. Найбільш правильним рішенням буде раціональне харчування. Монодієти і розвантажувальні дні підійдуть тим, у кого велика різниця у вазі, а часу мало.

Також можна поліпшити обмінні процеси за рахунок жироспалювачів. В першу чергу, це Simpatoterm Lux, Asia Black-25, China White 25 Ephedra, Black Mamba Hyperrush. Активними компонентами є рослинні екстракти. Також можуть використовуватися ефедрин і кофеїн у поєднанні з аспірином.

За рахунок регулярного застосування добавок з жироспалюючим ефектом вдається поліпшити метаболізм, прискорити процес розщеплення жирів, знизити апетит і позбутися від зайвої рідини в організмі. До того ж ви будете відчувати прилив сил і підвищення витривалості.

Головними перевагами жироспалювачів є їх повна безпека. Тут немає штучних складових і хімічних сполук. Вони не діють на центри, що відповідають за апетит, а лише прискорюють всі процеси, що протікають в організмі. За рахунок цього препарати не викликають ніяких побічних ефектів і мають мінімум протипоказань. Як правило, останні зводяться до індивідуальної непереносимості трав, що входять до складу добавок.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації