СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки потрібно крутити обруч, щоб схуднути


Схуднення може здійснюватися різними способами. Хтось вважає що краще бігати вранці, тоді як інші записуються в тренажерний зал і освоюють силову техніку. Але є й інший метод, наприклад хула-хуп. Його може придбати кожен бажаючий за рахунок мінімальної вартості. Він не займає багато місця вдома, а використовувати обруч можна в будь-який зручний для вас час.

Даний вид тренування підходить всім без виключення. Але для досягнення ефекту важливо не тільки правильно його обертати, але і правильно його вибрати. Тільки після цього можна буде зайнятися пошуком відповіді на питання: скільки часу потрібно крутити обруч, щоб схуднути?


Основні правила схуднення


Скільки потрібно крутити обруч, щоб схуднути

Для того щоб хула-хуп дав свій ефект, важливо його правильно підібрати. Занадто легкий обруч не дасть ніякого результату. Ви просто будете обертати його на талії. Максимум при інтенсивних тренуваннях ви зможете домогтися поліпшення вигину в області бічних м'язів. Але як такого схуднення не буде. Тому доведеться шукати більш відповідний тренажер.

У той же час, занадто важкий також не буде корисний, так як він обертається тільки за рахунок інерції, а значить, не будуть працювати м'язи. В ідеалі при правильно підібраному обручі ви повинні виконувати максимальну кількість рухів в результаті чого ваш пульс повинен частішати. Тільки тоді ви зможете запустити процес жироспалювання.


Крім цього, як і при будь-якому тренуванні, доведеться дотримувати наступних правил:

  • зменшити кількість порцій;
  • відмовитися від жирного і випічки;
  • скоротити споживання цукру і солі;
  • збільшити кількість прийому рідини;
  • дотримуватися режиму дня.

Іншими словами, ви повинні будете не тільки щодня крутити хула-хуп, але і дотримувати елементарні правила здорового харчування та активного способу життя. Тільки після цього можна буде спробувати з'ясувати, скільки треба крутити обруч, щоб схуднути.


Скільки часу потрібно крутити обруч, щоб схуднути


І так, в першу чергу розберемося, скільки хвилин в день крутити обруч, щоб схуднути. Для досягнення ефекту жироспалювання потрібно вправлятися не менше 1/3 години. До початку тренування рекомендується не їсти дві години. Так ви зможете змусити організм використовувати наявні запаси. Відразу після виконання вправи потрібно відпочити і так само не їсти протягом 1,5-2 годин. Особливо важливо не допускати надлишку простих вуглеводів.

Для того щоб вага почала знижуватися, потрібно щоб кількість витрачених калорій була вище, ніж кількість тих, що надходять. Для досягнення максимального ефекту можна доповнити обертання іншими вправами. Це можуть бути нахили з обтяженням і без, скручування, присідання і так далі. За одне тренування потрібно зробити 50-60 повторень різних вправ і доповнити їх 30 хвилинним обертанням хула-хупа. Тоді маса тіла почне знижуватися.

Відмінним варіантом є відвідування тренажерного залу. Досвідчений тренер підкаже вам, скільки разів потрібно крутити обруч щоб схуднути і як поліпшити результат. Нерідко вони рекомендують використовувати такі препарати, як Black Mamba Hyperrush, Black Spider 25 Ephedra, Hellfire, Diablos ECA Fire Caps, Methyldrene-25. З їх допомогою можна поліпшити обмін речовин і прискорити метаболізм. За рахунок цього жири розщеплюються і виділяється енергія. А значить, ви зможете інтенсивно тренуватися.

Важливою перевагою жироспалювачів є натуральний склад і повна безпека. Їх можна пити тривалими курсами, не турбуючись про наслідки. Основними компонентами препаратів є екстракти кайєнского перцю, гуарани, родіоли, зеленого чаю, ефедри, а також нерідко використовуються кофеїн і аспірин.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації