СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки потрібно ходити пішки, щоб схуднути


Через скажений життєвий ритм не у кожної людини є можливість регулярно відвідувати тренажерний зал під керівництвом професіонала. У вас практично немає вільного часу? Якщо ви мрієте про швидке схуднення і стабільний результат, необхідно розглянути інші види фізичного навантаження. Сьогодні ми спробуємо з'ясувати, на скільки можна схуднути, якщо ходити пішки. Ви зрозумієте, чи підходить цей спосіб саме вам.


Чи можна схуднути, якщо багато ходити пішки?


Скільки потрібно ходити пішки, щоб схуднути

А чи варто взагалі починати? Щоб відповісти на питання, чи можна схуднути, якщо багато ходити пішки, потрібно з'ясувати, скільки кілокалорій витрачається під час прогулянок. В середньому за 15 хвилин спалюється близько 100 ккал. Тобто за годину ви зможете витратити приблизно 400 кілокалорій. Уявіть, якого результату ви досягнете, якщо відмовитеся від поїздок на роботу на громадському транспорті чи автомобілі.

Чи можна схуднути, якщо ходити пішки і не дотримуватися дієти? Так, але тільки в тому випадку, якщо ви не переїдаєте. За допомогою спеціального калькулятора варто розрахувати необхідну добову кількість кілокалорій з урахуванням віку, статі, роду діяльності людини.

Скільки треба ходити пішки, щоб схуднути? Бажано виділяти цьому виду діяльності близько 1 години в день. Тільки за такої умови ви зможете досягти помітного результату. Поступово тривалість прогулянок повинна збільшуватися.


Корисна інформація для тих, що худнуть


З'ясувавши, скільки потрібно ходити пішки, щоб схуднути, важливо врахувати бажаний ефект:


  • якщо ви плануєте зміцнити м'язи ніг, стегон, сідниць, рук і живота, віддайте перевагу спортивній ходьбі;
  • якщо хочете зробити форму сідниць більш спокусливою, напружуйте відповідні м'язи під час прогулянок;
  • чудово зміцнити м'язи спини допомагає ходьба спиною вперед;
  • прогулянка на гору сприяє тренуванню стегон і литкових м'язів.

Якщо ходити пішки, можна схуднути приблизно на 2 кг за місяць за умови, що ви не дотримуєтеся дієти і не робите інші вправи. Обов'язково слідкуйте за пульсом. Для цього від 140 і 150 відніміть свій вік. Ви отримаєте показники, в межах яких повинен перебувати пульс під час ходьби.

Вам хочеться втратити набагато більше кілограм за місяць? Розгляньте можливість використання сучасних жироспалювачів, до складу яких входять цілющі екстракти гуарани, женьшеню, зеленого чаю, а також сінефрін. Збалансована формула дозволяє стати витривалішими під час фізичного навантаження і запобігти переїдання.

Препаратів Red Wasp, Diablos ECA Fire, Cocodrene, Asia Black-25 віддають перевагу не тільки дівчата худнуть, але і професійні бодібілдери. Капсули допомагають їм швидко виконати сушку тіла і підготуватися до змагань. Вражаючих результатів можна досягти лише за місяць застосування жироспалювачів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації