СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки потрібно бігати, щоб схуднути на 10 кг


Біг завжди залишиться найпоширенішою вправою серед тих, хто мріє знизити свою вагу. При цьому хтось бігає тільки для підтримки роботи серця, тоді як інші намагаються пробігти якомога більше і швидше, щоб знизити масу тіла.

Як перший, так і другий варіант будуть корисними для організму, але ефект від них буде відрізнятися. Тому важливо з'ясувати, скільки потрібно бігати, щоб схуднути на 10 кг і як правильно виконувати пробіжки.


Скільки потрібно бігати, щоб схуднути на 10 кг за місяць


Відразу відзначимо, що бігати, щоб схуднути на 10 кг, доведеться кожен день. Якщо ви хочете вираженого результату потрібно запастися терпінням і щодня змушувати себе виходити на пробіжку. Що стосується часу тренування, то воно в першу чергу залежить від вашого графіка. Звичайно, в ранкові години в організмі знаходиться меншу кількість цукру. Відповідно, під час тренування будуть витрачатися не енергетичні запаси, а саме калорії, що скупчуються у вигляді жирової тканини. Але це не означає, що вечірня пробіжка буде не ефективною.

Далі визначимо темп і час занять. Під час пробіжки збільшується швидкість кровотоку. Відповідно, поліпшується обмін речовин. Звісно, ці процеси не виникають відразу, як тільки ви побігли. Як правило, жироспалювання починається лише через 20 хвилин після початку тренування.

Таким чином, бігати, щоб схуднути на 10 кг, доведеться не менше цього часу. Але не можна зупинятися на 20 хвилин. Кожен день ви повинні збільшувати тривалість тренування і доводити його до години. Цього буде достатньо, щоб вага посилено знижувалася.


Визначаємо темп пробіжки


Бігати можна швидко чи повільно. А ще можна чергувати ці два варіанти. При цьому останній спосіб є найбільш ефективним. Непідготовленим людям можна бігати в середньому темпі, який дозволить збільшити частоту пульсу. Занадто швидко бігати немає сенсу, так як ви втомитеся ще до того, як почнеться процес жироспалювання.

Інтервальні тренування є найбільш ефективними. Для цього потрібно протягом пари хвилин бігти з максимальною швидкістю. Після чого робиться відпочинок, під час якого не можна зупинятися. Досить просто зменшити швидкість. Такий метод застосовується вже тоді, коли серце і дихальна система звикли до навантажень.

У той же час, потрібно пам'ятати, що не можна точно сказати, скільки потрібно бігати, щоб схуднути на 10 кг. Все залежить від індивідуальних особливостей. Хтось худне від повільних пробіжок протягом 30 хвилин, тоді як іншим доведеться доповнити біг ще й силовими вправами, так, як вага знижується повільно.

Може виявитися і так, що під час тренування ви просто не можете знайти в собі сили, щоб продовжити пробіжку. Виникає така ситуація, коли в організмі не вистачає запасів енергії. Впоратися з проблемою можна з допомогою жироспалювачів.


Серед них можна виділити наступні препарати:

  • Diablos ECA Fire Caps;
  • Diablos Hyperburn V-10;
  • Simpatoterm Lux;
  • China White 25 Ephedra;
  • Black Mamba Hyperrush.

Всі перераховані препарати містять тільки рослинні компоненти. Іншими словами, вони стовідсотково безпечні. Основними складовими виступають екстракти зеленого чаю, ортилії, кайєнского перцю, ефедри. Деякі добавки містять кофеїн, що стимулює роботу нервової системи і покращує обмінні процеси. За рахунок цього Бади не викликають ніяких побічних ефектів або ускладнень.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації