СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки має пройти людина, щоб схуднути


Ходьба завжди була найдоступнішим і при цьому ефективним методом зниження ваги. При цьому деякі вважають, що досить пройтися спокійним темпом після робочого дня пару зупинок і результат буде видно. Але виявляється важливо з'ясувати, як виконувати цей вид тренувань і скільки повинна проходити людина, щоб схуднути.


Скільки кроків в день повинна проходити людина, щоб схуднути


Скільки має пройти людина, щоб схуднути

З'ясовуючи, скільки має пройти людина, щоб схуднути, важливо зрозуміти, що від прогулянкового кроку ефекту буде мало. Треба йти так, як ніби ви дуже сильно спізнюєтеся на останній автобус. Але ось на біг переходити не можна.

Середньою являється швидкість до 7 км/г. В такому темпі доведеться йти як мінімум 30 хвилин. Показником ефективності є почастішання серцевого ритму, виділення поту і втома в м’язах.

Щоб правильно визначити, скільки має пройти людина, щоб схуднути, потрібно розрахувати кількість кроків для забезпечення потрібної швидкості:


  • 60 кроків в хвилину – це дуже повільна ходьба;
  • 80 кроків - повільна;
  • 110 – середня;
  • більше 140 в хвилину – швидка.

В середньому ж доведеться проходити близько 10000 кроків на добу. Зверніть увагу, що більше 3000 ми проходимо протягом дня, прогулюючись по магазинах. Залишається лише пройти відсталі кількість кроків. Витратите ви на це близько 30 хвилин, якщо будете дотримуватися потрібного темпу.


Препарати на допомогу організму


Під час ходьби слідкуйте за диханням і пульсом. Вони обов'язково повинні частішати. Якщо відчуваєте виражену втому і не можете змусити себе вийти на прогулянку, можете використовувати спеціальні добавки. В цією метою можна пити такі препарати, як Diablos ECA Fire Caps, Methyldrene Elite 25, Black Mamba Hyperrush.

Препарати мають рослинний склад, що робить їх абсолютно безпечними. Вони сприяють нормалізації обміну речовин і прискорення метаболізму. В результаті цього розщеплюються жирові клітини з виділенням енергії. Це істотно підвищує витривалість і викликає прилив сил.

Приймаються жироспалювачі курсами по 1-2 капсули. Як правило, тривалість не менше 4 тижнів. Під час прийому важливо пити достатню кількість рідини і забезпечити організм навантаженнями, щоб витрачати виділяючу енергію.
Інші статті по темі
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації