СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки калорій треба вживати, щоб схуднути


Основним правилом зниження ваги є дефіцит калорій. Іншими словами, організм повинен отримувати значно менше, ніж він витрачає протягом дня. При цьому потрібно пам'ятати, що навіть сон потребує певних витрат енергії, тому повністю відмовлятися від їжі не можна.

Якщо ж ви хочете досягти певного результату, важливо з'ясувати, скільки калорій треба вживати, щоб схуднути. Визначити це можна як самостійно, так і спільно з дієтологом. Звичайно, останній варіант більш доречний, але і ви самі зможете визначити свою добову норму.


Середня кількість калорій для людини


Отже, ви вже зрозуміли, для того щоб схуднути, вживати калорій доведеться набагато менше, ніж ваш організм витрачає їх протягом доби. Існують спеціальні калькулятори, завдяки яким можна не тільки визначити кількість калорій, що надходять з їжею, але і розрахувати, скільки ж енергії витрачається в залежності від того, яку саме роботу ви виконували протягом дня.

В середньому для жінки достатньо 1200 калорій. При такому харчуванні ваш організм буде відчувати дефіцит і йому доведеться використовувати запаси, що і призведе до зниження ваги.

Якщо ж вам потрібно утримувати ту вагу, яка у вас зараз є, то потрібно споживати не менше 1500 калорій.

Для чоловіків розраховувати, скільки калорій треба вживати, щоб схуднути, доведеться окремо. Вони ж більше рухаються і, відповідно, потреби будуть вищі. Так, чоловікові для досягнення ефекту дефіциту потрібно вживати не більше 1800 калорій, але за умови, що він буде регулярно рухатися, а не сидіти в офісі за столом.
Фактори, що впливають на витрату калорій

При всьому перерахованому важливо врахувати і деякі нюанси. Так, на кількість калорій позначаються:

  • особливості обміну речовин;
  • швидкість метаболізму;
  • рівень активності;
  • процес засвоєння їжі.

Важливо підкреслити, що понад 50% калорій витрачається на дихання, перегонку крові по судинах, вироблення гормонів і так далі. Таким чином, всього приблизно 45% калорій витрачається саме на рух. З кожним роком швидкість витрати енергії, що надходить знижується. В середньому це число повинне зменшуватися на 2%.

Для того щоб калорії витрачалися швидше, потрібно прискорити метаболізм. Домогтися цього можна за допомогою жироспалювачів або фізичних навантажень. Підібрати їх можна спільно з досвідченим тренером. Він підкаже, скільки калорій треба вживати, щоб схуднути і як правильно приймати капсули. Відмінним ефектом володіють такі препарати, як Hellfire, Diablos Hyperburn V-10, Simpatoterm Lux, Black Mamba Hyperrush.

Завдяки рослинним компонентам вдається прискорити обмін речовин і викликати процес розщеплення жирових клітин. При цьому виділяється енергія, що сприяє припливу сил і підвищенню витривалості.

Якщо ви хочете прискорити свій метаболізм за допомогою фізичних вправ, то можете прочитати статтю тренування, які найкраще спалюють калорії і як схуднути в спортзалі.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації