СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкакалка для схуднення


Хочите схуднути швидко і ефективно? Скоріш усього у вас удома могла завалятися скакалка ще з дитинства, а якщо ні, то купіть, вона коштує не так вже і дорого. Стрибаючи на скакалці ви доб'єтеся потрібного ефекту, а саме схуднете і приведете м'язи в тонус. Слід сказати, що на стрибки через скакалку ви витрачаєте більше сил, чим на біг. Отже, ви витрачаєте більше енергії, витрачаєте калорії і зайва вага йде набагато швидше. Тим більше скакалка для схуднення набагато зручніша, ніж біг. Вам не потрібно йти в тренажерний зал і взагалі виходити на вулицю, в принципі. Дістаєте скакалку і стрибаєте. 15 хвилин стрибків на скакалці змусять витратити вас 200 ккал, тому постійні тренування у поєднанні з правильним харчуванням прискорять процес схуднення.

Інтенсивні тренування - стрибки на скакалці - не лише допомагають схуднути, але і впливають на здоров'я в позитивному степені. Для закріплення результату після тренування рекомендується попити зеленого чаю або відвару для схуднення.

Для того, щоб стрибки на скакалці для схуднення були комфортніші, слід підібрати правильну довжину скакалки. Для людей з ростом більше 180см підійде скакалка 310 см, при середньому зрості - 280см, нижче за середній - 250см.

Намагайтеся стрибати на скакалці хоч би по хвилин 20 в день і ви доб'єтеся бажаного результату - скинете зайву вагу і приведете м'язи в тонус!
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації