СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕШорти для mma


Одяг, присвячений такому спортивному напрямку як ММА, використовують не тільки професіонали, але і любителі разом з уболівальниками, з тієї причини, що вони гарантують комфорт при носінні, дозволяє не втрачати впевненість при активній роботі і, що важливо, виробники стежать за віяннями моди.

Шорти в ММА використовуються як на тренуваннях, так і на змаганнях, а так як вони мають привабливий вигляд, їх можна носити і поза тренувальним залом, наприклад, на пляжі. Бійцю слід відчувати себе не скутим у рухах протягом всього часу, коли він носить форму. Це дуже важливо, так як слід враховувати найменші шанси, які можуть вплинути на результат бою. Шорти можна назвати одним з основних елементів форми бійців ММА.

Увага! В ММА не рекомендується використовувати шорти з інших видів спорту (наприклад, боксу).


Перед покупкою шортів для ММА слід знати:


шорти для мма


1) Матеріал. Обов'язково ознайомтеся зі складом шортів - дізнавшись їх склад, можна буде зрозуміти властивості: як волога виводиться, як дихає шкіра, наскільки швидко сохне і так далі.
2) Рекомендуємо купувати вироби з наявністю спеціального матеріалу в районі промежини, який дозволив би збільшити амплітуду дій.
3) Не забувайте, що треба вибрати відповідний розмір шортів і враховувати їх здібності до усадки (якщо такі є).
4) Комфорт. Ви повинні відчувати себе затишно в шортах, вони повинні дозволити вам вільно і легко здійснювати різні рухи.
5) Намагайтеся придбати якісні шорти, маючи багато переваг, вони прослужать довго, також не слід забувати, що впевненість в одязі може вплинути на впевненість у бою.


Використовувані матеріали


Спортивні шорти для mma виготовляються як з синтетичного, так і з натурального матеріалу або матеріали поєднують в собі той і інший елемент.


Найпоширеніші матеріали в шортах:


1) Поліестер.
2) Еластан (спандекс, лайкра).
3) Мікрофібра.
4) Бамбукове волокно.


Види шортів для мма


Якщо зібрати все розмаїття шортів для ММА, то можна провести межу і розділити їх на два види: компресійні і вільні, а ці в свою чергу на жіночі і чоловічі.

1) Компресійні шорти для ММА – це форма, за складом зроблена з поліестеру і спандекса (можливі додавання інших матеріалів). Шорти облягають і повністю повторюють, немов друга шкіра рельєф тіла, не створюючи перешкод при здійсненні будь-яких маневрів.

2) Вільні шорти для ММА. Деякі професіонали рекомендують поєднувати ці два види, виглядає це наступним чином: на голе тіло надягають облягаючі шорти, у них повинна бути кишенька для черепашки і вже поверх усього цього – вільні. Боєць отримує повний захист, починаючи від компресії і поліпшеної м'язової координації, поліпшення кровотоку і стабільної температури до захисту паху.

Вільні шорти можуть мати різну систему кріплень в поясі, наприклад: шнурівка й липучка.
Перший варіант має більше плюсів, так як краще кріпиться і може регулюватися, а так само менше зношується.

Вільні шорти, а точніше велика їх частина має бічні розрізи, це, безсумнівно, великий плюс для бійців з потужними ногами і любителів робити хайкікі (високий удар ногою в голову).

Незважаючи на обраний вами тип шортів, не варто забувати про найбільш важливу критерію – комфорт, адже хороша екіпіровка відрізняється тим, що під час тренувального процесу спортсмен практично не повинен відчувати її на собі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації