СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке роздільне харчування


Коли ми читаємо про роздільне харчування, то воно здається нам природним і корисним. Хоча в лексиконі дієтологів воно з'явилося всього тридцять років тому, завдяки американському докторові Говарду Гею. За допомогою роздільного харчування лікар хотів не просто дати людям можливість схуднути, його метою було оздоровити націю. Йому вдалося довести, що висока смертність дітей в тридцяті роки свідчила про високий вміст крохмалю і цукру в дитячому харчуванні того часу. Говард Гей показав в результаті досліджень, що проблема ожиріння у американців відбувається саме із за надлишку їжі і незбалансованості харчування. Вивівши правила роздільного харчування, доктор обіцяв, що він створить формулу не лише стрункої фігури, але і вилікує людей від різних хворіб.

Чи можна лікувати хвороби за допомогою одного роздільного харчування невідомо. Зате воно може сприяти лікуванню або застосовуватися, як профілактика хвороб шлунково-кишкового тракту, сечокам'яної хвороби, подагри, ревматизму, астми, хвороби печінки і селезінки.

Найголовніше це те, що роздільне харчування допомагає врегулювати обмін речовин, а це втягає до здоров'я усього організму.


Як скласти меню для схуднення


Роздільне харчування вважається роздільним, оскільки в нім існує дві категорії продуктів, які не можна змішувати один з одним. Це вуглеводна їжа і білкова. Ще існують нейтральні продукти їх можна поєднувати і з білками і з вуглеводами. Це жирний сир, фрукти і сухофрукти, вершкове масло, тваринні жири, овочі і фрукти, зелень.

Білки і вуглеводи це два ворожі табори, коли вони перетинаються в нашому організмі починається війна, від чого страждаємо, звичайно ж, ми. Приміром, улюблене багатьом блюдо барона Мюнхгаузена "Качка з яблуками". М'ясо це білок, а яблука вуглеводи. На переварювання м'яса йде близько шести годин. Яблукам для цього треба приблизно двадцять хвилин. Виходить, що яблука починають бродити в шлунку, викликаючи неприємні відчуття. Так само при неправильному поєднанні інших продуктів їжа може не до кінця перетравитися і осісти на стінках кишковика, викликаючи замки і отруюючи організм.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації