СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо потрібно врахувати при покупці спортивної форми


Спортивну форму продають всюди, її можна знайти в найближчому магазині одягу. Але чи варто купувати вироби, які пропонують на ринках або в невеликих неспеціалізованих відділах? При купівлі форми для занять будь-якими видами спорту треба враховувати, що не кожен продавець може запропонувати якісні вироби.

спортивна форма

На ринку зазвичай представлена дешева і не найкомфортніша для тренувань форма. Вона складається з синтетики, але мова йде не про спеціальні спортивні матеріали. Це китайська синтетика, яка не перешкоджає скупченню під одягом і відведення вологи. У результаті спортсмен ризикує отримати застуду в прохолодний день і неприємні відчуття під час занять.

Подивившись на вироби, що пропонуються на ринках, можна помітити, що це не фірмова продукція. Отже, при виробництві не використовувались будь-які сучасні технології. Коли покупець вибирає фірмову форму для занять спортом, він може попередньо отримати інформацію по екіпіровці через Інтернет. Це зручно і повністю виключає помилки при покупці. Крім того, на сайтах інтернет-магазинів, можна знайти багато інформації, яка допоможе покупцеві зорієнтуватися при виборі спортивного одягу, взуття, білизни, аксесуарів та іншої екіпіровки. Тут же передбачені і реальні питання, відгуки покупців про спортивні товари.

Фірмове взуття — окрема тема. Можна купити дешеві кросівки, але тоді про зручність і досягнення в обраному виді спорту варто забути. Якість взуття серйозно впливає на результати тренувань. Якщо кросівки важкі, незручні і не відрізняються особливою гнучкістю, то вони стануть основною перешкодою на шляху до перемоги. Професійні бренди проводять дослідження і залучають до створення моделей спортсменів з істотним досвідом. Взуття для тренувань і змагань зобов'язані оберігати від травм. У кросівок, виконаних невідомими виробниками, практично завжди відсутня амортизація. Під час бігу і стрибків таке взуття створює загрозу для суглобів і сухожиль.

Відомі спортивні бренди давно використовують спеціальні матеріали при виготовленні одягу, так і для виробництва взуття. Кустарні виробники все ще користуються звичайною гумою. Ці матеріали не завжди екологічні, що робить екіпіровку небезпечною для здоров'я.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації