СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо потрібно робити, щоб схудли ноги


Проблема зайвої ваги сучасності не є рідкістю. Активний життєвий ритм, постійні перекуси прямо в процесі роботи, відсутність вільного часу – все це негативно позначається на загальному стані нації. Багато жінок стають жертвами замкнутого кола, вони товстіють, але не можуть собі дозволити зайнятися собою, повернути красу і стрункість фігури.

Але найнебезпечніше локальна повнота. Вона спостерігається при неправильному харчуванні або мінімальних навантаженнях на окремі частини тіла. Найчастіше проблемними стають ікри і стегна. Що потрібно робити, щоб схудли ноги? Є кілька способів боротьби з цією напастю.


Як вправи треба робити, щоб схуднули стегна і ноги


Що потрібно робити, щоб схудли ноги

Як і що потрібно робити, щоб швидко схудли ноги? У першу чергу потрібно відмовитися від жирної і смаженої їжі. Локальна повнота відрізняється уповільненим метаболізмом. Вона притаманна людям з сидячою роботою і супроводжується супутніми проблемами – варикозним розширенням вен, втомою стоп і т. д.

Вправи потрібно робити постійно, тренування можна проводити 2-3 рази в тиждень. Заняття повинні увійти у звичку. Також фахівці рекомендують розділити зарядку на кілька етапів і виконувати їх планомірно протягом дня.

Вправи слід акцентувати на конкретній частині тіла. У випадку з повними ногами, давати додаткові навантаження на талію або руки не слід. Інакше відзначається нераціональна підтяжка фігури. Однак і залишати без уваги їх не рекомендується.


Спрощені вправи для дому


Які вправи потрібно робити, щоб схудли ноги? Жінки з проблемними фігурами відмовляються від відвідування спортивних залів із-за стиду. Тому їм слід розглянути домашні тренування з використанням підручних матеріалів:


«Велосипед». Виконується лежачи на ліжку, ноги піднімають вгору, ними крутять, як ніби педалі;

Махи ногами. Вправа складна, діє на розтяжку. Тому вона робиться в середині або кінці зарядки;

Присідання. Хороша вправа, що впливає на стегна, ікри, розробляє суглоби;

Біг підтюпцем. Почати можна з 40-50 метрів, потім поступово збільшувати відстань.


Щоб скоротити час на зарядку, можна виконувати всі перераховані вправи з гантелями в руках. Тоді їх м'язова структура теж буде розвиватися. Також виявляється додаткова вагова впливає на більше спалювання калорій, покращуючи результативність.

Є побутові хитрощі, які потрібно робити, щоб схудли ноги і стегна. Наприклад, можна відмовитися від використання ліфта, навіть якщо ви живете на останніх поверхах. Також слід багато ходити пішки. Наприклад, вставати раніше, і йти на дальню зупинку при поїздці на роботу.


Легкий спосіб локального схуднення


Що потрібно робити, щоб схудли ікри ніг в короткі терміни? Можна використовувати засоби Hellfire і Black Spider. Це якісні жироспалювачі, дія яких спрямована на прискорення метаболізму. Вони впливають на всі «пухкі» місця, зокрема локальні. Тому відзначається висока ефективність.

Один курс прийому препарату становить 30 днів. По закінченню цього періоду рекомендується зробити перерву на 2-3 тижні. Потім можливе повторення процедури, якщо отриманий результат вас не задовольняє.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації