СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо можна їсти до і після плавання в басейні?


Плавання в басейні – це не тільки веселощі і інтерес, але і хороша зарядка для всього організму.


Саме цей вид спорту має особливі переваги:


що можна їсти до і після плавання в басейні

• Плавання зміцнює серцеву і судинну системи.

• Розвиває легені.

• Зміцнює м'язову систему.

• Допомагає при боротьбі з небажаними жирами, з якими так хочеться швидше розпрощатися.


На жаль, не кожен знає, що не тільки плавання, але і «правильна» їжа до і після «запливів» – запорука довгоочікуваного результату.

Харчування до відвідування басейну буде залежати від того, в який саме час доби ви збираєтеся тренуватися. Краще всього якщо ви відведете собі ранкові години для плавання. Ніколи не вірте тому міфу, що при «порожньому» шлунку тренування буде ефективніше. Навпаки, ви просто не зможете тренуватися. Вас будуть турбувати запаморочення, та й сил для плавання теж не буде. І тому подбайте про сніданок, який ви повинні з'їсти за 30-40 хвилин до відвідування басейну.

Самий хороший сніданок – це вуглеводний сніданок. Цілком підійде нежирний йогурт, банан, кухоль чаю або кави з батончиком, мюслі, різні сухофрукти. При такому сніданку у вашого організму буде достатньо енергії і сил для повноцінного плавання.

Після відвідування басейну, як правило, з'являється загострене почуття голоду. "Не потрібно це ігнорувати - радить інструктор по фітнесу : візьміть з собою будь-який фрукт чи сухофрукти, і, не боячись, що ви поправитесь, з'їжте його". Тим самим ви не нашкодите організму, а, навпаки, допоможете йому відновитися. При плаванні ви спалюєте вуглеводний запас в м'язах (м'язовий глікоген) і якщо його не відновити, то організм буде «харчуватися» власними м'язами, а це призведе до накопичення зайвого жиру. І в результаті тренування втратить будь-який сенс.

Після закінчення 1,5-2 годин можна буде щільно поїсти. Але виключіть зі свого раціону жирну і смажену їжу, солоності, копченості, солодощі та продукти з вмістом кофеїну.

Не забувайте і про питну воду. Після плавання можна і потрібно її вживати. Але не варто випивати відразу літр. Пийте воду невеликими ковтками, не поспішайте. Вода повинна бути кімнатної температури. Ніколи не замінюйте воду всілякими соками та іншими напоями. В ідеалі це повинна бути жива вода.

Поєднуючи «правильну» їжу до і після відвідування басейну, ви обов'язково досягнете потрібного вам результату.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації