СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо краще одягати для роботи в тренажерному залі?


У нашу редакцію з періодичною частотою неодноразово надходить одне і теж заїжджене запитання: Що краще одягати для роботи в тренажерному залі? У минулих наших оглядах ми докладно зупинялися на виборі взуття. Також ми обговорювали верхню частину одягу – стаття про рашгарди. Зараз прийшла пора поговорити про низ нашого костюма для максимально продуктивного тренування з залізом.

що краще одягати для роботи в тренажерному залі

Отже: які тут взагалі є варіанти? Проведені нами статистичні дослідження показали, що більшість атлетів віддають перевагу:


Спортивним штанам,

Спортивним шортам,


Щось типу легінсів, знову ж таки в короткому варіанті або довгому.

Всі ці варіанти гарні для різних випадків. Наприклад, коли прохолодно, або передбачається робота в умовах вулиці, краще віддати перевагу нижньому одязі довшому і теплішому. Теж саме, якщо кондиціонер у Вашому фітнес-клубі морозить по-максимуму. Влітку ж і в умовах високих температур краще вибрати що-небудь максимально полегшене і дихаюче. Особисто я люблю одягати на тренування мої улюблені шорти, причому не просто звичайні шорти – а шорти для ММА.

Мало того що вони дуже функціональні і анітрохи не сковують рухи, вони ще виглядають зухвало і брутально. Неодноразово помічаю: коли я приходжу в зал – всі дівчата крадькома скоса поглядають на мою підкачану п'яту точку. Що, до речі, ще більше стимулює мене до активної фізичної роботи над собою. Важливий момент і склад з якого виготовлено одяг. Я віддаю перевагу натуральній бавовні з абсолютним мінімумом поліестеру і всякої іншої хімічної гидоти. Ваше тіло ж буде потіти , виконуючи важку фізичну роботу. А від синтетичних матеріалів запросто може піти подразнення. А воно Вам треба? Тому вибираю собі одяг для залу, я завжди дивлюся на склад і використовувані матеріали.

Також мені дуже подобаються безшовні речі. Бо зайвий шов в невдалому місці може натирати шкіру, що теж є негативним фактором для нас.

Отже, підсумуємо все сказане вище.


Вимоги до низу одягу:


Відповідність погоді і робочій температурі.

Комфорт і свобода руху.

Правильний склад.

Мінімум швів та інших подразників.


Тепер Ви знаєте, що краще одягати для роботи в тренажерному залі? Сподіваюсь, ми допомогли Вам визначитися з вибором.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації