СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСамі кращі курси стероїдів


Кожен спортсмен рано чи пізно задається питанням: чи існує оптимальний стероїдний курс? І справа не в конкретній системі, спрямованої виключно на збільшення мускулатури чи сушку. Більшості потрібен загальний курс - вірної комбінації анаболіків і андрогенів для розвитку м'язів і одночасного спалювання зайвих жирів. Насправді потрібні стероїди купити нескладно, адже самі кращі курси стероїдів дійсно є, і в цій статті ми розглянемо один із прикладів.


Склад кращого курсу:Склад терапії після кращого курсу:Тривалість курсу: курс стероїдів необхідно проводити за шість тижнів.


Після курсова терапія займає близько два-три тижні.


Для кого цей самий кращий курс буде оптимальним?


Якщо ви шукаєте самі найкращі курси стероїдів для набору м'язової маси і схуднення, цей курс ідеально вам підійде. Тільки за наявності гормону тестостерону він не підійде жінкам. Це також кращий курс стероїдів для новачків, які бажають побачити справжній і довгостроковий ефект з перших застосувань препаратів. Багато новачків воліють «знайомитися» з хімією за допомогою пероральної фармакології. Але не потрібно побоюватися уколів! Введення препаратів внутрішньо м’язово чинить меншу шкоду здоров'ю і швидше починає дію.


Ефекти, які ви отримаєте від кращого курса?


1. Завдяки довгим ефірам нандролону і тестостерону, можна робити ін'єкції не так часто, як у звичайних курсах;
2. Ви будете швидко відновлюватися після тренувань;
3. Помітне збільшення м'язової маси;
4. Збільшення сили і витривалості;
5. Не буде сухості в суглобах і зв'язках;
6. При правильному дотриманні курсу — відсутність побічних ефектів;
7. Після курсова терапія повністю виключить феномен «відкату»;
8. Вода не буде надмірно накопичуватися в тілі.


Особливості самого кращого курсу стероїдів

Навіщо витрачати час на самостійний підбір препаратів, коли є готові курси? Цей курс безпечний і ефективний. Правильно підібрані дозування фармакології і самі препарати дають вам можливість отримання кращих результатів при мінімумі втручань у систему гормонів. Навіть якщо у вас буде неправильний раціон і помилки у виборі тренувань ефект все одно буде яскраво вираженим. А якщо ви виберете хорошу дієту і потрібні тренування, то результат перевершить ваші очікування. В курсі присутні тривалі ефіри, але при цьому курс вважається коротким. А терапія після курсу необхідна для повного відновлення власного виробництва гормонів і для того, щоб уникнути втрати придбаного ефекту.


Дозування


  • Метан (перші 25 днів) – по чотири таблетки на день (раз у чотири або п'ять годин);
  • Вінстрол (решта 15 днів) – дозування таке ж, як у метану;
  • Нандролон – один раз в тиждень (по 200 мг);
  • Анастрозол – починати застосування з другого тижня 0.5-1 таблетки перед сном (через кожні один-два дні);
  • Достінекс – раз в тиждень по одній таблетці;
  • Сустанон – раз в три дні (по 250 мг);

Після курсова терапія


Почати ПКТ необхідно через сім-десять днів після останньої ін'єкції нандролону. Перші три-п'ять днів кломід по чотири таблетки на день (дві з ранку і дві ввечері). Потім слід поступово знижувати дозу кломіду до половини таблетки вранці і перед сном. Терміни терапії залежать від аналізів. Зазвичай достатньо двох-трьох тижнів.


Докладна інформація про самий кращий курс

Метан і станозолол – пероральні препарати «для фону». Завдяки їм полегшуються анаболічні процеси, це відчувається спортсменом як швидкість і легкість відновлення після тренувань. Метан допомагає прискорити ріст мускулатури. Станозолол потрібен, щоб організм менше затримував воду. Дека – відмінний анаболічний стероїд, але володіє невисоким індексом андрогену, тому в курс доданий ефір тестостерону. В даному курсі це препарат сустанон. У нього чотири види ефірів, які «включаються» з різною швидкістю. Цей препарат необхідний для підтримки рівного рівня гормонів. Достінекс потрібен в якості блокатора прогестинової активності деки. Особливо він потрібен на початкових етапах курсу для новачків, котрі не звикли до тестостерону в ін'єкціях. Кломід і анастразол – класика антиестрогенів різного типу. Вони потрібні для блокування жіночих гормонів і збереження м'язів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації