СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕSaizen


Сайзен (Saizen) – це продукт сучасної генної інженерії, що забезпечив можливість заповнювати в людському організмі нестачу власного гормону росту (ГР). Він повністю ідентичний соматотропіну - гормону, що виробляється в гіпофізі людини. Як і власний ГР, сайзен при правильному використанні чинить на організм цілий ряд позитивних впливів:

  • Нормалізує синтез білка в організмі;
  • Прискорює процеси регенерації та оновлення клітин;
  • Володіє захисними властивостями щодо м'язових волокон;
  • Стимулює зміцнення і ріст скелетних кісток;

гормон росту saizen

Виступає в ролі анаболіка (прискорювача росту сухої тканини м'язів) і нормалізатора метаболізму. Атлети, які вирішили купити сайзен і використовувати в рекомендованих дозах, відзначають помітне зниження підшкірної клітковини, поліпшення еластичності та рельєфності м'язової тканини, зміцнення кісток і поліпшення зовнішнього вигляду волосся, нігтів і шкіри.


Де купити Сайзен?


Купити синтезований гормон росту Сайзен в Україні можна, як в аптеках, так і в інтернет-магазинах спортивної фармакології. B надійних магазинах Ви зможете придбати оригінальний Сайзен від виробника за вигідною ціною.


Інструкція по застосуванні Saizen


Як сказано в підготовленій для сайзен інструкції, цей препарат вводять під шкіру, використовуючи інсулінові шприци. За один раз можна ввести 0,5-1,5 мкг Saizen, що аналогічно до власного рівня соматотропіну в людському організмі. Зазначено, що препарат, котрий вводиться всередину в м'язи менш ефективний, ніж застосований підшкірно. Сухий Saizen розводиться за допомогою фізіологічного розчину або води для ін'єкцій. Важливо, щоб всі інгредієнти мали кімнатну температуру і змішувалися дуже повільно. Рідина для розчинення повинна повільно стікати по внутрішніх стінках флакона.

Не допускається збовтування отриманої суміші, a тільки повільне обертання. Після змішування компонентів препарат слід залишити на 5 хвилин до повного розчинення. Тривалість курсу прийому сайзен 6 тижнів - кілька місяців. Для зберігання готового розчину в інструкції до сайзен рекомендують температуру від 2 до 8 градусів Цельсія, a також відсутність сонячних променів і вологи. Розведений продукт може зберігатися 2-3 тижні. Сайзен протипоказаний до застосування вагітним і годуючим жінкам, а також людям, що мають онкологічні захворювання.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації