СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРоль термогенних препаратів в обміні речовин


Термогеники допомагають значним чином прискорити обмін речовин. Саме термогенні добавки є відмінним вибором для тих, хто займається спортом, так як в результаті обміну речовин, термогеники дозволяють збільшувати силу і витривалість. Наприклад, ефедрин аспірин допомагає скоротити підшкірний жир, збільшує бадьорість і енергію, це все здійснюється в результаті правильного обміну речовин. Кожен атлет, який воліє силові види спорту, може користуватися цією харчовою добавкою. Вона допомагає зберегти і збільшити м'язову масу.

Термогенні препарати реально допомагають збільшити м'язову масу, допомагають прибрати жир і дають чудовий ефект при тренуваннях. Для того щоб переконатися в ефективних властивостях цього препарату, а також дізнатися, які побічні ефекти він залишає після застосування, потрібно просто ретельно розібратися в тому, що ж він собою представляє.


Термогенез - що це?


Роль термогенних препаратів в обміні речовин

Термогенез можна віднести до типів виділення тепла організмом людини. А всі такі форми, як відомо, спалюють калорії. Під час травлення термогенез допомагає прискорити процес обміну речовин. Весь цей процес після їжі триває кілька годин. Цього часу достатньо, щоб людський організм прибрав жир і набрав непереможну масу м'язів. Тому термогенез активно застосовують фізкультурники, атлети і ті, хто займається бодібілдінгом. Для того, щоб отримати найбільш хороший ефект, атлети починають приймати їжу кілька разів на день. Це допомагає прискорити процес збільшення мускулатури.

Зазначимо, що прийом цієї харчової добавки потрібно поєднати разом з активними тренуваннями. Атлет повинен активно займатися спортивними тренуваннями, так як під час фізичної активності виділення тепла досягається до максимуму. А це, відповідно, допомагає людині спалювати більше жиру. Наприклад, відмінним вибором для спортсменів стане термогенний препарат ефедрин, дія якого реалізується з допомогою вивільнення необхідної кількості норадреналіну з нервових клітин людини.

Цю харчову добавку можуть застосовувати також ті, хто бореться із зайвою вагою, однак перед тим, як приступити до курсу, потрібно порадитися з лікарем, щоб уникнути побічних ефектів.
Тренування допомагають підвищити термічний ефект також у тих, у кого худа статура. Зазначимо, що під час прийому термогенного препарату, може збільшуватися температура тіла на 2 градуси, так як ці добавки у вигляді напоїв діють швидше і потужніше. Вся справа в тому, що термогенні напої, можуть діяти з максимальною ефективністю, тому в багатьох випадках вони просто незамінні препарати.

Якщо хочете збільшити бадьорість і придбати додатковий імпульс до тренувань, то бажано застосовувати ефедрин і кофеїн. Ці термогенні препарати здатні надавати швидке вплив, в результаті чого кожен атлет може придбати відмінну фізичну готовність і витривалість.


Ефективні препарати термогенні


Одним з найпоширеніших і ефективних препаратів цієї харчової добавки є, як вже зазначили, ефедрин. Для приготування цього препарату застосовують рідкісні види чагарників, які ростуть в Азії. Їх прийнято називати махуанг. Цей препарат за своїм хімічним складом схожий на Амфетамін. Він відмінно діє на симпатичні нерви. Ці нерви відповідають за бадьорість і фізичну готовність людини, тому і ефедрин аспірин є одним з найбільш ефективних препаратів під час спортивних занять. Зазначимо, що ця харчова добавка залишає сильніший ефект, порівняно з Амфетаміном, але потрібно враховувати, що і викликає спрагу до сну.

Кофеїн робить прямий вплив на центральну нервову систему, стимулює її повною мірою. Обидва препарати здатні діяти на мозок людини і на всю нервову систему. В результаті спостерігається збільшення фізичної активності, бадьорість, боєготовність, тому і ці препарати активно застосовують у бодібілдингу.

Існують спортивні компанії, які просто забороняють застосування ефедрину, що в черговий раз доводить, що ефедрин, дія якого реалізується дуже швидко, збільшує силу, максимізує фізичні здібності і витривалість спортсмена.

Якщо ви вирішили застосовувати ці препарати, то потрібно ретельно ознайомитися з інструкцією застосування і ні в якому разі не допускати передозування. Нормальним і безпечним є вживання до 120 мг ефедрину в день. Вчені довели, що термогенні препарати діють за рахунок зниження маси тіла і збільшення мускулатури. Крім всього такі добавки сприяють виділенню адреналіну, що теж збільшує фізичну активність людини і, відповідно, підвищує температуру організму.


Безпека ефедрину


Ефедрин вважають дуже корисним препаратом. Його застосування безпечно для людського організму. Цей препарат є не тільки відмінним стимулятором для спалювання жиру, але і медичним препаратом. Його застосовують для лікування різних простудних захворювань. Властивості ефедрину були відомі довгі тисячоліття. Крім цього, сік махуанга завжди вважався напоєм молодості і довголіття.

Щорічно десятки тисяч таблеток з цього препарат застосовують люди різних вікових категорій. Однак, як будь-який препарат, ефедрин теж має свої побічні ефекти. Ефедрин може викликати негативні реакції, якщо застосовувати його неправильно. Зазначимо, що цей препарат має низьку токсичність і є відносно безпечним препаратом. Однак, все ж, якщо застосовувати препарат не правильно, він може викликати побічні ефекти, іноді ці ефекти можуть бути навіть фатальними.

Перед тим, як розпочати застосування препарату, потрібно ознайомитися з допустимим дозуванням. Потрібно уважно подивитися інструкцію, з'ясувати всі протипоказання, а бажано просто проконсультуватися у фахівця. В іншому випадку, цей препарат може викликати ослаблення сечовипускання, особливо, проблеми можуть виникнути у чоловіків.


Кофеїн


Кофеїн має тисячолітню історію, він завжди вважався безпечною добавкою. Кофеїн застосовують для збільшення бадьорості, для підняття настрою і т. д. Під час тренувань кофеїн допомагає підбадьоритися і надає додаткові сили. Зазначимо, що ця добавка не здатна викликати термогенний ефект, але тут теж слід дотримуватися допускаючого дозування.

Дослідження довели, що ефедрин і кофеїн – це просто ідеальна комбінація для того, щоб коректувати фігуру, збільшувати швидкість обміну речовин. Тому якщо ви є професійним спортсменом і вам потрібно тримати необхідну вагу, або ж ви страждаєте зайвими кілограмами, то ця комбінація для вас стане безпрограшним варіантом.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації