СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРейтинг сироваткового протеїну


Ця спортивна добавка підрозділяється на три основних типи:


Концентрат — продукт з невисокою швидкістю засвоєння. В його складі, крім білка, містяться також жири і лактоза.

Гідролізат — найбільш ефективний продукт з точки зору швидкості його засвоєння і ступеня очищення.

Ізолят — свого роду золота середина між двома описаними вище видами сироваткового протеїну. Продукт не має у своєму складі жирів і лактози, але при цьому засвоюється в організмі не так швидко, як гідролізат.

У даній статті ми наведемо рейтинг сироваткового протеїну. Усі білкові добавки зроблені відомими компаніями зі світовим ім'ям. Про їх якість свідчать численні позитивні відгуки покупців.


Рейтинг кращих концентратів сироваткового протеїну


Whey Gold Standard від компанії Optimum Nutrition — популярна спортивна добавка. Вона має у своєму складі очищений білок і невелику кількість допоміжних речовин. Ціна продукту повністю відповідає його якості.

ProStar Whey Protein від компанії Ultimate Nutrition — збалансована добавка, яка відрізняється гарним смаком і має порівняно невисоку вартість.

Elite Whey Protein від компанії Dymatize— концентрат сироваткового протеїну. Добавка досить швидко розчиняється у воді, має приємний смак і при цьому коштує порівняно недорого.


Топ-3 кращих гідролізатів, сироваткового протеїну


Platinum Hydrowhey від компанії Optimum Nutrition — відома спортивна добавка. Продукт відрізняється високою швидкістю засвоєння і має відмінні смакові характеристики. Спортивна добавка оптимально підходить для спортсменів, охочих наростити і зміцнити м'язову масу. Істотним недоліком цього спортивного харчування є його висока вартість.

Iso-100 від компанії Dymatize — теж досить відомий гідролізат сироваткового протеїну. Він має приємний смак, швидко розчиняється в будь-якій рідині і є одним з найбільш доступних за ціною. В його складі не містяться жири і лактоза.

Platinum Isolate Supreme від компанії SAN — не менш популярна білкова добавка. В її складі немає допоміжних речовин (жирів, лактози і т. д.).

У цій статті ми розповіли про види сироваткового протеїну і привели рейтинг сироваткового протеїну найпопулярніших виробників спортивного харчування. Сподіваємося, що, ознайомившись з ним, вам буде простіше підібрати спортивне харчування, виходячи з поставлених цілей.

Крім того, при виборі таких добавок не забувайте перевіряти упаковку продукту. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень. Зверніть увагу на термін придатності добавки і намагайтеся замовляти спортивне харчування тільки у надійних інтернет магазинах.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації