СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПивні дріжджі для набирання ваги


Склад пивних дріжджів :


За своєю суттю - це, ні що інше, як біологічні добавки, які сприятливо впливають на стабілізацію обмінного процесу в організмі людини. Застосовують пивні дріжджі для набирання ваги і вони потрапляють в організм з їжею. Пивні дріжджі містять в собі незамінні амінокислоти. Це і пояснює їх корисні властивості для організму в цілому.

Більше того, цей продукт включає вітаміни Н, D, РР, E, K, F, важливі мікроелементи, жирні кислоти.

Пивні дріжджі включають величезну кількість вітамінів і можуть бути використані не лише для набирання ваги. При вживанні пивних дріжджів, треба враховувати переносимість організмом цього продукту.


Чи допомагають пивні дріжджі для збільшення ваги?


Білок пивних дріжджів схожий з білком тваринного походження. Треба знати, що кілограм дріжджів містить 4520 ккал, а 1 кг не жирного м'яса - в 2,5 рази менше, 1720 ккал.

Дія пивних дріжджів полягає в тому, що вони беруть участь в обмінних процесах, хороший вплив чинять на печінку, нормалізуючи її функцію, відновлюють травлення, оскільки є корисним середовищем, в якому поширюється корисна мікрофлора кишковика. Треба сказати, що при усіх корисних властивостях пивних дріжджів, їх краще всього використовувати не для набирання ваги, а для підтримки його в нормі. Також треба враховувати, що свіжі пивні дріжджі - це є продукт, який розпадається в течії декількох годин.

Сьогодні пивні дріжджі можна придбати в аптеці у вигляді пігулок.


Напій з дріжджів


Дріжджі можна споживати у вигляді напою. Для приготування такого напою вам необхідно порізати хліб невеликими шматками і обсмажити в духовці. Отримані сухарі замочуються окропом і настоюються на протязі 3 годин. Далі в настій додаються 45 грам пивних дріжджів, потім розчин проціджують. Рідину доводять до кипіння і потім вона охолоджується. Потім додають ще 5 грам дріжджів. Усе це залишають на 8 годин. При прийомі напою додають в розчин мед або цукор за смаком.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації