СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПриродні анаболіки для росту м'язів


Чинячи вплив на основні регулюючі системи організму, прийом анаболічних стероїдів у бодібілдінгу не завжди виправданий з точки зору здоров'я.

І якщо у великому спорті атлети іноді йдуть на такі поступки, то використання анаболіків любителями швидше створює проблеми, чим вирішує їх.

Щоб забезпечити переважання процесів росту м'язів над їх руйнуванням досить використання анаболіків природного походження або певних прийомів, що покращують необхідний гормональний статус.


Анаболики для росту м'язів природні


Основним чоловічим гормоном, що забезпечує ріст сили і м'язової маси являється тестостерон, підвищити який можна за допомогою продуктів харчування -


пастернак
хрін
петрушка
кріп
женьшень
пильна
нежирне м'ясо
натуральний алкоголь в маленьких дозах (крім пива)


Так само допоможуть помірне фізичне навантаження і декілька інших (прийом гормону росту)

- анаболічний ефект гормону росту полягає в його впливі на відновлення пошкоджених м'язових волокон, так само сприяє росту м'язів і стимулюючи спалювання жиру, покращує м'язовий рельєф.

Інтенсивність вироблення цього анаболіка в першу чергу підвищує хороший сон, а так само короткочасні стресові дії - біль, холод, голод, фізичне навантаження.

- само по собі вживання великої кількості білкової їжі, особливо тваринного походження, виконує анаболічну дію на м'язи, в той же час жирні продукти не лише перевантажують травну систему, але і провокують збільшення жирових відкладень, які у свою чергу здатні зв'язувати головний анаболік, - тестостерон і навіть стимулювати його трансформацію в жіночий гормон - естрадіол.

- багато років тривала конкуренція між інсуліном і тестостероном по своєму анаболічному впливу . Хоча тестостерон упевнено лідирує, кашу маслом, як говоритися, не зіпсуєш - ІНСУЛІН покращуючи засвоєння поживних речовин, допомагає у будівництві м'язів і накопиченні запасів енергії, цим добре доповнює дію тестостерона.

Відпочинок після їди, внутрішній спокій, а так само вживання продуктів тих, що містять ліпоєву кислоту (яловичина, печінка, молоко) – покращують вироблення інсуліну .

- усі знають про те, що стимулятором росту м'язів є фізичні навантаження, але підвищення їх спричиняє за собою збільшення періоду на відновлення . Підняти інтенсивність навантажень без ризику перевтоми допомагає креатин і в цьому його анаболічна цінність.
Організм поповнює запаси креатину, отримуючи його з продуктів харчування ( оселедець, свинина ), а так само робить його самостійно з інших амінокислот, найбільш дефіцитний з яких - гліцин (желатинові продукти).

- ще один енергетичний анаболік - збільшення долі використання жирів для отримання енергії і економія власних білків для цих потреб. Спортсмени високої кваліфікації використовують для досягнення цієї мети один потужний засіб - вуглеводне розвантаження-завантаження . По простому - це повна відмова від вуглеводів на певний період, що провокує перебудову організму на якісно новий рівень використання енергетичних ресурсів .
- більшість атлетів зовсім не заслужено залишають без уваги мало не найважливіший анаболік - психологічний стан, і абсолютно марно, адже настрій здатний, як значно підвищити рівень чоловічих гормонів і швидкість відновлення АТФ (енергії), так і абсолютно виснажити тіло і нервову систему.

Відповідно до природного відбору, упевненість в собі і психологія переможця роблять наше тіло сильним, а психіку стійкою . Це працює не гірше синтетичних анаболіків - наукою доведено, що гормональний статус безпосередньо залежить від рангу тварини в зграї, у людини ж - від становища в суспільстві і так само самого сприйняття себе в нім.

Звичайно використовувати анаболічні препарати простіше, але прийом їх без медичного спостереження може обернутися проблемами із здоров'ям . Дотримання ж вище перелічених, простих правил не зажадає матеріальних витрат або особливих зусиль, але дасть стабільний і прогнозований результат.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації