СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрийом стероїдів за Схемою 3 + 3


Інтернет повниться роздумами про те, який прийом стероїдів в схемі 3+3, однак знайти стоять приклади майже неможливо. Власне, саме тому я і вирішив скласти свою схему 3+3. Дана схема прийому стероїдів не годиться для досвідчених або досвідчених атлетів, скоріше вона для тих, хто тільки починає своє знайомство з ААС.

Люди, які не з чуток знайомі з фармацевтикою, напевно звернули свою увагу на те, що після декількох тижнів прийому стероїдів, «пруха» вже не та, що з початку. У мене, та й у багатьох моїх знайомих на 3 або 4 тиждень з'являється, своєрідна втома. А пов'язано це з низьким рівнем синтезу природного (власного) тестостерону.

Схема, прийом стероїдів, яку я вам запропоную, практично позбавлена побічних ефектів, вона допоможе в досягненні максимально можливих результатів і позбавить від вище описаного психологічного стресу. Моя схема не є революційною, вона просто позбавить вас від думок про шкоду. Ще одним бонусом моєї схеми є її потенційна нескінченність, тобто ви можете без кінця повторювати її, або давати своєму організму мінімальний відпочинок між курсами. Курси ААС і поради для атлета за схемою 3+3.

В моєму прикладі беруть участь такі препарати, як метандростенолон, станазолол, оксандролон і креатин.

Дозування як власне в будь-якому курсі ААС, справа суто індивідуальна, я лише нагадаю вам, що багато таблеток це не значить добре.

У моєму прикладі, мій курс ААС, описані дозування скажімо так схематично (тобто вказана пропорція, а не кількість речовини), доза тут представлена "гіркою", звичайно, можна і без цього, загалом, розберемося по ходу справи.


Курси прийому стероїдів, що перша схема 3+3.


Схема №1 (кількість днів прийому і кількість доз з "гіркою" відповідно зліва на право).

Метандростенолон (перші 15 днів)

3-є діб-1

3-є діб -2

3-є діб -3

3-є діб -2

3-є діб -1

Станазолол (починаючи з 7 дня)

3-є діб -1

3-є діб -2

3-є діб -3


На 15 день наш курс прийому стероїдів змінюється, починаємо прийом креатин і закінчуємо прийом метану.


Станазолол 3-є діб -2 і Креатин

Станазолол 3-є діб -1 і Креатин


Креатин продовжуємо вживати протягом всього відпочинку після курсу ААС (тобто протягом 3-ох тижнів), потім припиняємо і повертаємося до схеми. Пам'ятайте, що, станазолол, який часто включається у курс прийому стероїдів, починаємо їсти на сьомий день, а купити на 15. І не забудьте, що в 15 день ми припиняємо прийом Метандростенолона, оскільки за цей термін він не встигне знизити рівень власного тестостерону (30-40%), а станозолол в свою чергу знизить або повністю придушить синтез глобуліну. Підсумком усього перерахованого вище, курсу прийому стероїдів, стане підвищений синтез природного тестостерону і згладжування відкату, відходу. Креатин ж буде утримувати набраний обсяг і силу за час прийому схеми.
Позитивні наслідки прийому стероїдів другої схеми.

А тепер я представлю вашій увазі приклад схеми прийому АС №2. Сили він додасть не мало, та і м'язової маси теж. Позитивних наслідків прийому стероїдів у такому разі важко буде не помітити.


Метандростенолон (перші 15 днів)


3-є діб -1

3-є діб -2

3-є діб -3

3-є діб -2

3-є діб -1


Станазолол (починаючи з сьомого дня)


3-є діб -1

3-є діб -2

3-є діб -3


15 день – Тут починаємо прийом Оксандролона і припиняємо прийом метану

Станазолол 3-є діб -2 Оксандролон 3

Станазолол 3-є діб -1 Оксандролон 3

Потім один лише оксандролон – оксандролон 3.


Після все по новому.


Загалом, наслідки прийому стероїдів тут такі ж, як і в попередній схемі, лише за одним винятком. Тільки замість креатину підключаємо оксандролон, і продовжуємо його прийом на час 3-тижневої перерви. Одне "Але", оксандролон приймаємо не гіркою, а постійною дозою, знову-таки дозу обчисліть самі по власній масі. Не забуває про наслідки прийому стероїдів і про те, що оксандролон і станозолол, здатні виводити надлишки рідини з організму. Повторюся, що дозування потрібно підбирати під себе.

Наостанок, ще раз нагадаю, що принцип «гірки» можна замінити на рівний фон дозування, при цьому курс стає більше на масу, ніж на силу. Дозування ви підбираєте під себе, і не варіюйте дозу, беріть фіксовану, збільшення дозування не дасть особливого ефекту, а наслідки прийому стероїдів в такому випадку можуть виявитися непередбачуваними.

Ці схеми добре підійдуть пауерліфтирам і жимовикам. До речі, всі ін'єкційні стероїди та інші препарати, представлені вище, ви можете придбати в нашому магазині.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації