СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПричини чому не ростуть м'язи


У кожного спортсмена силовика просто повинні рости м'язи, торкається і худорлявих від природи людей - в цьому випадку маса ростиме повільніше, але при збереженні відмінного рельєфу. Відсутність результату може спостерігатися у разі порушення деяких правил, які на перший погляд здаються незначними, а так само при збоях в обміні речовин або в роботі травної системи.


Чому не ростуть м'язи


Ось найбільш поширені причини відсутності збільшення м'язової маси :


Тренування


не ростуть мязи

- усі анаболічні процеси значно підвищуються в організмі через 50 хвилин інтенсивних занять, а вже після години навантаження помітно підскакує кортизол - гормон руйнівник. Займаючись 1.5 години і більше отримуємо зменшення м'язової маси, яка може і не відновитися до наступного тренування

- можуть не рости м'язи окремих груп, на які доводиться надмірне навантаження, - кожен мускул протягом тижня має бути простимульований і, само собою, отримати достатній відпочинок

- наше тіло - відлагоджений механізм, який легко пристосовується до однотипних навантажень (напр. силовим ). Якщо не включати іноді в тренування вправи по силовій і загальній витривалості ( анаеробною і аеробною ), організм не стане накопичувати зайвих (на його думку) енергетичних запасів, що надалі не дозволить підняти інтенсивність і силових навантажень.

Включення раз на тиждень вправ на витривалість, створює ефект подібний до прийому креатину і дозволить запобігти анаболічному застою.


Відновлення


- м'язи не ростуть якщо тривалість періоду відновлення не відповідає величині отриманих в качалці навантажень.

Чинників, які впливають на відновлення багато, плюс швидкість відновлення енергії кожної конкретної людини може сильно відрізнятися. Щоб врахувати усе в тренувальній програмі доведеться обзавестися біологічною лабораторією. Але можна поступити простіше - до моменту початку заняття спортсмен повинен відчувати бажання тренуватися (не стільки вольове, скільки фізичне).

Добитися достатнього відновлення можна регулюючи тривалість і якість відпочинку, а так само тривалістю і інтенсивністю тренувань.


Спортивне харчування


Якщо силові навантаження стимулюють вироблення анаболічних гормонів, а відпочинок дає час на збільшення м'язової маси, то посиленого натурального харчування вистачає для отримання потрібного результату.

Інша справа, якщо відбуваються збої в роботі травної системи, тоді організм здатний нормально засвоювати тільки легкі білки - наприклад з протеїнових добавок, якщо ж проблеми посилюються, то допомагають вже тільки готові амінокислоти. Коли і це не допомагає, деякі атлети намагаються розв'язати проблему стероїдами, хоча насправді слід було б піти зворотним шляхом - вжити заходи по поліпшенню роботи травної системи.

Загалом, якщо ви дотримуєтеся усіх правил, харчуєтеся добре, а м'язи все одно не ростуть - означає прийшов час відрегулювати засвоєння поживних речовин. Є більший і менший хворобливий варіанти для такої відладки. Обоє вони вимагають від людини прояву певної сили волі, що часто відштовхує від цих методик.

Перший, легший, спосіб - вуглеводне розвантаження-завантаження. Сенс її проведення полягає в тому, щоб перекрити перекривши вступ вуглеводів, змусити організм -
економно відноситися до білка м'язів
збільшувати отримання енергії за рахунок жирів, що поступають, і власних жирових відкладень
використовувати для отримання енергії і продукти розпаду жирів (кетонові тіла), а не отруюватися ними

Мінімальний період на проведення цієї процедури, отримання результату і відновлення складе один місяць.

Другий варіант важчий і на погляд більшості бодібілдерів не прийнятніший. Це цілком природно, адже доведеться втратити два з половиною місяці, не лише відмовитися на якийсь час від росту м'язів, але і змиритися з деяким їх зменшенням.
Все ж результат того вартує - ефект набагато вище чим у вуглеводного розвантаження, плюс до цього отримуємо помітне поліпшення загального стану здоров'я.

Метод полягає в проведенні 6-7 денного голодування, яке зажадає 10 тижневої підготовки. Про регулярні фізичні навантаження на цей період, звичайно ж, доведеться забути.

Необхідність в проведенні такого голодування з'являється при тривалих застоях в рості м'язової маси, частих проявах депресії або пригноблюваного стану, після прийому сильнодіючих ліків ( особливо тривалого).

Психологічний стан

Є основа не лише росту м'язів, але і найголовніше - загального стану здоров'я. Саме цей напрям найменше враховується спортсменами любителями.

Під час проявів дратівливості, занепокоєння, страху, смутку, образи, відчуття провини і інших руйнівних емоційних станів :


не виробляється тестостерон
порушується робота травної системи
порушується сон (гормон росту мінус)
виснажується нервова система
відбувається аритмія в роботі м'язових волокон (падіння сили, стомлюваність, травми)
спостерігаються часті викиди адреналіну і кортизолу (посилення руйнування м'язів)

Відсутність росту м'язів швидше наслідок комплексного порушення основ бодібілдингу, що часто походить від недотримання міри і так само бажання отримати швидкий результат.

Будьте спокійні, уважні до свого здоров'я і результат обов'язково прийде.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації