СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПриблизне меню бодібілдерів


Після того як підрахована необхідна калорійність денного раціону, можна приступити до його складання. Візьмемо за зразок атлета вагою 80 кг. У день йому необхідно з'їсти не менше 180-200 грам білка, 350-400 грам вуглеводів і близько 30-40 грам жирів, переважно рослинних. Необхідно пам'ятати про те, що все це повинно бути розбите на п'ять-шість прийомів їжі.

Основну увагу слід приділити сніданку, оскільки під час сну ви 6-8 годин нічого не їли. Так що під час першого прийому їжі вам потрібно отримати більше калорій, ніж в наступні. Виняток становить період після тренування. Перший і п'ятий прийоми їжі мають деякий пріоритет перед іншими, але і вони дуже важливі.

Щоразу як ви їсте, потрібно споживати продукти, багаті на білок, наприклад яйця, курятину, яловичину, молочні продукти або протеїнові коктейлі, при цьому кількість споживаного білка повинно бути приблизно однаковим протягом дня (не менше 30 грам за 1 прийом їжі). Отже, зробимо приблизні розрахунки.


Приклад меню:


приблизне меню бодібілдерів

Як бачите, поставлена задача виконана.


Щоб урізноманітнити свій раціон, продукти можна замінювати аналогічними, чергувати гарніри, використовувати різні сорти м'яса і птиці, а також експериментувати зі спортивним харчуванням і т. д.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації