СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо краще протеїновий порошок чи білок з їжі?


Протеїновий порошок чи білок з їжі – одна з складових харчування атлета. Всі чули про спортивне харчування, однак мало хто повністю представляє собою всі його переваги.

Спортивне харчування – це ціла схема поглинання певних продуктів в певний час. Наукові досягнення десятирічних досліджень допомагають спортсменам розписати прийом їжі буквально по хвилинах. Це раніше атлети налягали на м'ясо і яйце. Тепер все набагато складніше і ефективніше. Ми не дарма згадали м'ясо і яйце, адже вони прекрасні постачальники білка в організм. Без достатньої кількості білка неможливий приріст м'язової маси. Тобто неможливо досягти кінцевого результату – рельєфного м'язового каркаса.

В даний час спортивне харчування здатне запропонувати гідні замінники деяких натуральних компонентів. Наприклад, протеїновий порошок позбавляє нас від необхідності з'їдати велику кількість продуктів з високою калорійністю і вмістом жирів. По-друге, протеїновий коктейль дозволить вам перед тренуванням ввести в організм достатню частку білків і при цьому практично не заповнити шлунок. А це дуже важливо! Білки трансформуються в амінокислоти, які допоможуть нарощувати м'язову масу.

Протеїновий порошок при всіх його плюсах не можна розглядати як єдине джерело білка. Справа в тому, що з натуральними продуктами до нас в організм потрапляє безліч інших необхідних компонентів. Це корисні жири, мінерали і т. д. Таким чином ідеально виглядає комбінація порошку і натуральних продуктів. Звичайна їжа приймається в основні прийоми їжі, а протеїнові коктейлі – до і після тренування. Такий порядок є найбільш ефективним з таких причин:

1. Коктейлі хороші тим, що дуже швидко засвоюються, так як у організму немає великого запасу часу в цей період.

2. Природна їжа перетравлюється до 1,5-2 годин, тому не підходить для прийняття перед тренуванням. Проте в ній є багато корисних додаткових компонентів

Комбінація їжі вимагає від спортсмена повного обліку спожитого білка з всіх з'їдених і випитих складових. В середньому на 1 кг власної ваги атлет повинен споживати 1,5-2,0 грами білка, тільки в такому випадку потреба в будівельному матеріалі буде задоволена.

Вибір протеїнового коктейлю не випадковий. Коктейль, як одна з форм рідини, найбільш швидко засвоїться організмом. Значить:

1. Поживні речовини швидше потраплять у потрібне місце.

2. Шлунок не буде повний перед тренуванням.

3. Напій дуже легко транспортувати в пляшечці. До того ж одна справа випити коктейль після тренування в роздягальні, а зовсім інше – накрити поляну у себе на колінах. Якось не зовсім зручно виходить!

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації