СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Протеїнові батончики


Протеїнові батончики — корисний і, що важливо, смачний продукт спортивного харчування. Вони забезпечують організм необхідною кількістю білків, вуглеводів, мікроелементів і вітамінів протягом всього дня. При цьому абсолютно неважливо, чи займаєтеся ви спортом професійно або просто віддаєте перевагу активному способу життя. Купити протеїнові батончики — найкраще рішення в обох випадках! Вони не займають багато місця, ви зможете взяти їх з собою на тренування або активну прогулянку.

протеїнові батончики

Важливо: протеїнові батончики не замінюють повноцінного прийому їжі. Однак, прийнятий в потрібний час, такий продукт запобігає ослабленню м'язової тканини, а при регулярному вживанні забезпечує її відновлення і зміцнення.

Шукаєте, де в Києві можна купити протеїнові батончики за вигідною ціною? Інтернет магазин спортивного харчування поможе вам! Ви можете замовити кращі протеїнові батончики як оптом, так і вроздріб.


Особливості протеїнових батончиків


Протеїнові батончики, це, грубо кажучи, кондитерські вироби, в яких додатково доданий протеїн. Якщо говорити простою мовою, то це спресований білок з вуглеводами зі смаковими добавками, облитий шоколадом. Ось основні відмінності протеїнових батончиків:

Розмір батончиків коливається від 50 до 100 грам.
Відсоток протеїну – від 15% до 50%.
Так само мають відносно невеликий відсоток жирів: 5% - 15%.
Як бачите, велика частина батончиків протеїну має у своєму складі не менш 50%. Та майже всі батончики. Тільки одиниці мають приблизно 50% білка. Тому, називати їх протеїновими – не зовсім вірно.

Найбільш дешеві батончики мають 15% - 20%. Я ж раджу купувати такі батончики, де хоча б 40% білка. Вони коштують дорого, але в такому випадку ви отримаєте білка по максимуму, а жирів і вуглеводів по мінімуму. А хто скаже, що йому це не важливо, тоді просто купіть собі снікерс, і не партеся.


Коли і кому їх приймати Протеїнові батончики


1. Якщо ви тренуєтеся на масу, то тут все просто: їжте їх у будь-який час і не обов'язково тільки ті, де багато білка. Підійдуть і недорогі. Наприклад, після тренування можна з'їсти один 100 грамовий батончик. Також ними можна перекушувати між прийомами їжі. Загалом, можна їсти будь-які і у великих кількостях.

2. Але якщо ви худнете, то вже все не так просто. По-перше, вам потрібно буде купувати тільки батончики, де мінімум 40% білка. І краще, щоб жиру не більше 10%. По-друге, є їх не можна їсти завжди і скрізь.
А саме:

Відразу після тренувань
Ну і все.
Справа в тому, що такі батончики дуже калорійні. У 100 грамах приблизно 350 ккал. А для схуднення потрібно їсти багато низькокалорійної їжі, щоб якомога більше було відчуття насичення. 100 грам ж у вас швидко переваряться і вам знову захочеться їсти. Тому, якщо ви худнете, то я б радив краще забути про них.


Висновок


1. Протеїнові батончики, це, в першу чергу, смачно. Але це не те ж саме, що протеїн. Дешеві батончики часто містять багато жиру і вуглеводів. І мало чим відрізняються від того ж снікерса.

2. Батончики з вмістом білка, близьких до 50% обійдуться вам дорожче. Але ви будете знати, що віддали гроші за протеїн, з мінімальним вмістом всього іншого.

3. На масу підійдуть навіть недорогі продукти. І в будь-який час дня і в будь-яких кількостях. На сушку і схуднення – тільки високобілкові батончики і тільки після тренування. І не більше 100 грам за раз для чоловіків. А для дівчат невеликої і середньої ваги вистачить і 50 – 70 грам за раз.

4. Під кінець статті пропоную вам підбірку гарних і смачних батончиків з великим вмістом білка:


Weider 52% Protein Bar
Power System: Protein Big Block
Weider: 40% High Protein
QNT Full Protein Bar




Інші статті по темі :








Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації