СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПротеїнове харчування


Заняття спортом дозволяють зміцнити здоров'я, фізичні сили, зробити фігуру досконалою. Не секрет, що багато людей починають відвідувати спортзал, саме для того, щоб домогтися ефектної фігури. Виконуючи різні вправи, з ускладненням та без, для преса, м'язів ніг, сідниць, рук і спини можна домогтися гарного м'язового рельєфу.

Протеїнове харчування

Доповнює фізичні тренування спортивне харчування. Вживання спеціальних протеїнових засобів дозволить наростити м'язи за короткий час, а також зробити м'язовий корсет більш пружним, об'ємним і привабливим. Багато спортсменів, а також люди, що займаються вправами «для себе», вживають спортивне харчування. Якісно підібрані препарати не принесуть шкоди здоров'ю, навіть навпаки, покращать самопочуття, додадуть сили і допоможуть наростити м'язову масу.

Харчування 100% whey gold від Optimum Nutrition містить якісний сироватковий протеїн і легкозасвоювані амінокислоти BCAA. Ці компоненти допоможуть відновитися після тренувань і прискорити ріст м'язів. Це якісне харчування за економною ціною, яке легко підготувати для вживання. Для цього потрібно розвести одну мірну ложку в 200 мл води або молока, і готовий до вживання. Розраховувати добову дозу застосування потрібно виходячи з 2 грамів білка на 1 кілограм маси тіла. Завдяки високому вмісту в препараті білка і амінокислот цієї дози буде достатньо.

Харчування syntha-6 від BSN – це професійний протеїн високої якості, розроблений для набору сухої м'язової маси. Цей продукт має високі смакові якості і підходить для харчування в період коригування ваги. Цей гейнер містить різні типи високоякісного білка, завдяки чому є універсальним будівельним матеріалом для м'язів.

Білкова добавка Syntha-6 смачна і збалансоване харчування, яке підходить як для формування сухої м'язової маси, так і для управління ваги. Щоденне вживання 1-4 порцій Syntha-6 здатне задовольнити добову потребу організму в білках. Харчування готується у вигляді протеїнового напою на основі молока або іншої рідини. Концентрація коктейлю залежить призначення його застосування, будь то звичайні заняття спортом чи нарощування м'язової маси. Загальні рекомендації – це вживання 2 грамів білка на кілограм власної ваги в день.

Регулярне вживання спортивного харчування забезпечить організм білковим будівельним матеріалом.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації