СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПротеїн під час сушіння тіла


Сушка м'язів — це тривалий і непростий процес, на який вирішується майже кожен спортсмен для того, щоб надати рельєф своєму тілу і зробити його більш привабливим. Все це здійснюється за допомогою дієт і тренувань. Завжди треба пам'ятати, що при сушінні м'язова маса так само виснажується, і саме тому вам знадобиться протеїн для сушіння тіла.

протеїн під час сушіння тіла

Ми знаємо, що головний будівельний матеріал жирового прошарку — це вуглеводи і жири. Саме їх і треба максимально прибирати з раціону при сушінні. Головне джерело для м'язової маси — це протеїн або білок, а за раз організм може засвоїти не більше 40 грамів з невеликим відхиленням в будь-яку сторону із-за особливостей організму кожного спортсмена.

І виходить, що при дієті ми не можемо споживати потрібну кількість протеїну без заборонених на час сушіння жирів, тому м'язова маса може йти. Щоб запобігти цьому рекомендується застосовувати протеїн під час сушіння в будь-якій формі, навіть протеїнові батончики.


Різновиди протеїну для сушіння тіла


Сироватковий протеїн підходить для поповнення білка в організмі. Приймати його можна і перед тренуваннями і після.

Казеїновий протеїн використовується для підживлення м'язів тканини на довгий проміжок часу і часто приймається за годину до сну.

Соєвий протеїн призначений для людей, які не їдять м'ясо або мають непереносимість лактози. Це вид протеїну рослинного походження.

Який різновид використовувати на сушінні ви вирішите самі, головне — щоб м'язові тканини могли мати білок і не виснажувалися при сушінні.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації