СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПросунутий курс стероїдів на масу і пкт


Testosteron С (6 ампул по 200мг/1мл, діюча речовина – Testosterone cypionate), Danabol BP або Metandienon SP (100 таб по 10 мг, діюча речовина – Metandienone), Strombafort BP або Stanozolol SP (80 таб по 10 мг, діюча речовина – Stanozolol), Clomed (20 таб по 50 мг, діюча речовина – Clomiphene) і Anastrozol (20 таб по 1 мг, діюча речовина – Anastrozolum). Виробник Метану, Станозололу і Кломіду вибирається залежно від наявності на складі і ціни.


Тривалість курсу – 6,5 тижнів

Тривалість після курсової терапії – 3 тижні


Кому підійде даний курс?


Даний курс на масу стане відмінним вибором для атлетів середнього рівня з уже наявним досвідом поводження з анаболічними стероїдними препаратами, які планують збільшити м'язову масу і силові показники.


Які варто очікувати ефекти від цього курсу?


Головними анаболічними препаратами в даному курсі є Тестостерон Ціпіонат і Данабол – вони дадуть швидкий приплив сил і ріст загальної маси тіла. Стромбафорт ж дозволить зберегти набрану м'язову масу, а також зробить її більш сухою і якісною.

Побічні ефекти курсу Testosteron C + Danabol + Strombafort

Тестостерон Ціпіонат, як і Данабол, володіють схильністю до ароматази, із-за чого на курсі в організмі збільшується вміст естрадіолу, що може призвести до появи гінекомастії, скупчення зайвої рідини і відкладення жиру за жіночим типом – усувається прийомом на курсі Анастрозолу і Кломіду на після курсовій терапії.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації