СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПронабол


Пронабол (метандієнон) - це популярний стероїд орального застосування. Pronabol впливає на обмінні процеси в організмі атлета, зокрема на білковий обмін. Завдяки його дії в організмі спортсмена збільшується синтез протеїну. В результаті цього прискорюється виробництво білку, необхідного для росту м'язової маси. Покращується загальний стан організму. І він сприяє позитивному балансу азоту в організмі. В якості позитивного ефекту можна відмітити, що Пронабол сприяє засвоєнню кальцію і використанню його організмом в кісткових тканинах.

пронабол

Завдяки сильній андрогенній і анаболічній дії дозволяє швидко і надійно збільшити м'язову масу і фізичну силу. Пронабол сприяє поліпшенню апетиту, що також сприяє набору м'язової маси. Проте його не варто використовувати тим атлетам, які працюють над рельєфом тіла. Це пов'язано з тим, що він із-за сильної андрогенної складової утримує воду, яка йде після закінчення курсу.


Pronabol-10, опис і ефекти препарату


Даний стероїдний препарат, що володіє яскраво вираженим анаболічним впливом і помірним андрогенним ефектом, стимулює зростання м'язової маси і забезпечує приріст показників сили. Вважається, що стероїд Пронабол-10 – це чудовий препарат для м'язової маси. В принципі, так воно і є, адже цей стероїд діє швидко, а головне ефективно і надійно. Так, при використанні препарату можна набрати, як мінімум, два кілограми протягом перших двох тижнів курсу, не складе ніякої праці. Варто відзначити, що набрана м'язова тканина включає в себе, як чисту набрану м'язову масу, так і накопичується рідина. Проте, зайва "вода" в організмі – не така вже й проблема. Таблетки Пронабол-10 призводять до незначної затримки води, і позбутися цієї "недуги" дуже і дуже просто. Наприклад, на курсі можна комбінувати цей стероїд з прийомом Тамоксифену або Провірона.

Зі зрозумілих причин Pronabol-10, продається в таблетках, є вкрай популярним препаратом серед атлетів, придбати його у даний час можна швидко і легко в інтернеті. У роздробі його знайти не вдасться, але це і не проблема. Висока популярність робить цей стероїд добре вивченим. Відгуки про Pronabol-10, думки і результати використання стероїду доступні всім бажаючим. До речі, завдяки відгукам, а також протягом випробувань препарату стало відомо, що термін його дії становить близько 4-5 годин. Це означає, що приймати препарат необхідно приблизно 2 рази на добу. Таким способом атлету вдасться домогтися найкращих результатів і уникнути падіння рівня діючої речовини в організмі.

Важливо: у дні відпочинку Пронабол-10 в таблетках необхідно застосовувати частіше, ніж у дні тренувань (3 рази на добу). А все тому, що строк дії препарату знижується, коли організм знаходиться в стані релаксації.

Відмінною рисою препарату є ще й те, що Pronabol-10 алькулірований по 17-альфа і приймати його необхідно під час вживання їжі. Крім того, препарат швидко зникає з крові, десь на третю добу після закінчення прийому. Так що, атлети, які готуються до змагань, можуть спокійно вдатися до використання даного стероїду.

Побічні ефекти Pronabol-10 проявляються рідко, головним з них, як уже було зазначено, є затримка рідини в організмі. Але з нею можна легко впоратися, тому багато атлетів не звертають уваги на цей недолік. Однак, це не все. Також Пронабол-10 може проявити такі побічні ефекти, як висип і зменшення лібідо. Тому ретельно стежте за вживаними дозуваннями, адже занадто високі дози в багато разів збільшують шанси на виникнення тої чи іншої "недуги".

Стероїд Pronabol-10, в основі якого знаходиться метандієнон, не рекомендується до застосування жінкам, так, як він може призводити до явищ маскулінізації. Тут є місце своїм виключенням: з максимальним дозуванням в 10-20 мг в день деякі спортсменки все ж можуть досягти непоганих результатів. Великі дози не можна використовувати ні в якому разі, якщо, звичайно, Вам дороге своє здоров'я. Так, доза Pronabol-10 в 50 не рекомендується ні одній жінці. Дозування 30 мг препарату вважається критичною і частіше застосовується чоловіками. Проте, відомі випадки, коли така доза вживалася і представницями слабкої статі, причому ефективно. Але радити її всім підряд ми б не стали, оскільки 30 мг стероїду вживали жінки, нечутливі до припливу андрогенів.


Як приймати Пронабол-10 максимально ефективно?


Застосування цього стероїду – не самий легкий процес, оскільки його дозування коливаються в залежності від роду занять атлета, – пауерліфтинг, бодібілдинг і т. д. Однак, є якийсь "середній" для всіх видів важкого спорту спосіб застосування Pronabol-10 – це дозування в розмірі 10-50 мг на добу.

Варто відзначити, що дозування і застосування даного стероїду, як і багатьох інших ААС, – річ суто індивідуальна. Так, новачкові в світі стероїдів не варто виходити за рамки дози Пронабол-10 в 20-30 мг, адже навіть з такою кількістю початківець атлет здатний досягти чудових результатів і відчутного приросту м'язової маси.

Важливо: навіть при зниженні активності препарату не варто зловживати підвищеними дозами, краще спробувати скомбінувати стероїд з іншим препаратом або відразу з декількома засобами.

Новачкам потрібно починати з мінімальної кількості препарату (10-20 міліграм в день). Для більш просунутих атлетів хороша щоденна доза 20-40 міліграм. Курс метану по 40-50 міліграм в день використовують професіонали і атлети вагою понад 100 кг Немає ніякого сенсу збільшувати дозування понад 50 міліграм в день. Це все одно не дасть більшого результату. Для отримання хорошого ефекту необхідно пропити Pronabol на протязі 6-8 тижнів. Якщо після цього курсу спортсмен хоче продовжити використовувати метан, то не треба збільшувати дозування. Для поліпшення результату пронабол використовується з ін'єкційними стероїдами (дека-дураболіном) або прімаболаном по 200 міліграм в тиждень). Або за бажанням можна взагалі перейти на ін'єкційні стероїди. Використовувати тестостерон на початковій стадії розвитку атлета не рекомендується. Для досвідчених спортсменів рекомендується використання 30 міліграм в день з одночасним застосуванням дека-дураболіна (200-400 міліграм в тиждень).

Pronabol діє на організм атлета близько чотирьох годин, тому необхідно розділити денну дозу препарату на 2-3 прийоми. Це дозволить забезпечити його необхідну концентрацію в крові. Найбільша кількість препарату пронаболу в організмі спортсмена досягається через дві години після прийому. Навіть прийом 10 міліграм дасть ефект п'ятикратного збільшення вироблення тестостерона атлета.

Якщо спортсмена цікавить збільшення сили, а не його м'язової маси, то рекомендується прийом пронабола з одночасним використанням станозолола або оксандролона.

Комбінування пронабола з ін'єкційними стероїдами значно посилює результат. Щоб наростити м'язову масу і збільшити фізичну силу і витривалість, просунуті атлети додатково застосовуються сустанон або інші тестостерони тривалої дії (250 міліграм в тиждень).

Завдяки скороченню андрогенного вироблення кортизону до 70% пронабол дає відмінний ефект по нарощуванню м'язової маси атлета. Також він уповільнює процес розпаду протеїну в м'язовій клітині. Що забезпечує триваліший результат у спортсмена. Ще покращує апетит і сприяє поліпшенню самопочуття спортсмена.


Де купити Pronabol-10, якісний і ефективний препарат?


Останнє, про що хотілося б сказати, – це про замовлення препарату. Як вже було зазначено, в роздробі його знайти не вдасться. Тому пошуки стероїду краще проводити в мережі інтернет. Тут препарат продається всім бажаючим. Але! Як вибрати надійний магазин? Я б радив купляти тільки у провірених інтернет магазинах, зазвичай їх рекламу можна побачити, на хороших інтернет ресурсах. Як на мене продажі через соціальні мережі не внушають довіри.

Там Ви зможете знайти всі необхідні для ваших курсів фармакологічні препарати і багато інших засобів. У тому числі, у нас можна замовити Pronabol-10, причому, зробити це досить-таки легко. Не потрібно витрачати все таке цінний вільний час на оформлення покупки, достатньо декількох кліків мишею, після чого Ви йдете на пошту, щоб забрати свою покупку. До речі, якщо купити Пронабол-10 або будь-який інший препарат, він буде доставлений в будь-які населені пункти, що знаходяться на території України.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації