СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПребіотичні і пробіотичні добавки


Ці добавки набули популярності завдяки рекламі різних молочнокислих продуктів, збагачених біфідусами і іншими корисними бактеріями. Пробіотичні добавки містять корисні бактерії, які поступово "колонізуватимуть" наш кишечник. Завдяки пробіотичним добавкам ми можемо краще впливати на активність бактерій, що "живуть" в нашій травній системі. Зрозуміло, що мета полягає в зміцненні популяції корисних бактерій, що означає одночасне усунення некорисних, шкідливих бактерій. Насправді, в кишечнику бактерії постійно ведуть один з одним війну. Найбільша група бактерій усуває усі інші групи.

Головний недолік добавок, багатих пробіотичними речовинами, полягає в тому, що вони не можуть зберігатися довго. Ці добавки потрібно увесь час тримати в холодному місці, інакше загинуть бактерії, що знаходяться в них. Проте необхідні умови дотримуються в дуже окремих випадках. Найчастіше нам доводиться бачити, як пробіотичні добавки "гріються" під неоновими променями.

З пребіотичними добавками таких проблем не виникає, оскільки вони зовсім не містять бактерій. Йдеться про волокна, покликані сприяти розвитку популяції корисних кишкових бактерій. Головним представниками пребіотичних добавок являються фрукто олігосахариди і інсулін. У ідеалі було б добре з'єднати пребиіотичні і пробіотичні речовини, щоб добитися швидких результатів.


Переваги "Біотичних" речовин для спортсменів


Визнаний радянський майстер важкої атлетики А. Горобців вже давно рекомендував використовувати "біотичні" речовини. У своєму навчальному посібнику по фізичній культурі він радив уранці і увечері пити кефір і інші молочнокислі продукти, щоб "нормалізувати роботу травної системи". Але тільки зовсім нещодавно "біотичні" добавки набули популярності серед спортсменів.

У 91 відсотка обстежених спортсменів, що займаються видами спорту, що вимагають витривалості, і що тренуються в середньому 13 годин в тиждень, були виявлені порушення кишкової флори. У них відзначалася нестача корисних бактерій і надлишок шкідливих. Такий дисбаланс може сприяти виникненню шлунково-кишкових розладів, а також інфекційних захворювань. Прийом впродовж чотирьох тижнів добавок, що містили пребіотичні і пробіотичні речовини, дозволив поліпшити стан і зміцнити імунітет кишечника, що часто слабшає із-за фізичних навантажень.Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації