СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПравильний догляд за рашгардом


Правильний догляд за рашгардом – це запорука того, що ваша улюблена річ прослужить вам дуже довго. Тому якщо ви хочете, щоб ваш рашгард радував вас довгі роки, то ви обов'язково повинні знати, як правильно за ним доглядати.

На жаль, більшість магазинів головною своєю метою ставлять саме продаж товару і забувають проінформувати покупця про те, як потрібно правильно користуватися купленим товаром і як за ним доглядати. Причому іноді вони можуть робити це спеціально, так як неправильний догляд за річчю зменшує термін її служби, і вам знову і знову доводиться бігти в магазин за покупкою.

правильний догляд за рашгардом

Основною проблемою, з якою стикаються власники всіх рашгардів – це «затягування». З'являються вони внаслідок того, що ви чіпляєте свою екіпіровку липучкою шортів чи рукавичок. На жаль, боротися з цією проблемою можна, єдине, що можна порекомендувати, так це застібати липучку на ваших шортах як можна краще, щоб вона не чіпляла вашу футболку. А щоб не з'являлися затяжки на рукавах, ви можете або використовувати рукавички на шнурівці. Або купити собі рашгард з коротким рукавом. Правда тоді ви не зможете вберегти свої руки і лікті від опіків, подряпин і всаден.

У будь-якому випадку поява затяжок це не така велика проблема, на яку взагалі варто звертати свою увагу. Адже ви ходите на тренування не для того, щоб покрасуватися перед іншими спортсменами, а для того, щоб досягати нових вершин і нових перемог.

Друга основна проблема - це поява малоприємного запаху. Причина його появи тільки одна - лінь спортсмена. Тому коли після тренування ви приходите до себе додому, не лінуйтеся розбирати свою спортивну сумку відразу ж, як тільки увійшли в дім. Якщо ви це зробите тільки на наступний ранок, або не дай бог тільки перед наступним тренуванням - ваш рашгард перетворитися в смердюче лахміття. До речі, спеціально для боротьби з запахом, компанія Haybusa розробив спеціальну технологію впровадження срібних ниток в тканину під назвою X-Static® XT2®. Подивитися на результат цієї роботи ви можете в рашгарді Hayabusa Metaru 47.


Що робити, щоб не було запаху?


Після кожного тренування ви повинні обов'язково сполоснути рашгард в холодній або теплій воді. Але ні в якому разі не вмикайте кран з гарячою водою на максимум. Споліскування та прання рашгарда в гарячій воді зіпсує річ. Як правило, навіть злегка теплої води достатньо, щоб вимити піт. Так як справжній рашгард, на відміну від звичайних бавовняних футболок, не вбирає в себе піт і вологу.

Ми зараз говоримо саме про те, що після кожного тренування вашу чарівну футболку потрібно сполоснути. Прати ж рашгард досить і одного разу в тиждень. Природно кількість прань залежить від інтенсивності ваших тренувань. Тому якщо ви проводите тренування дуже часто, то ми рекомендуємо придбати відразу два рашгарда. Поки в одному ви тренуєтеся, то другий буде пратися.

Після того як ви сполоснули рашгард його потрібно злегка віджати. Саме злегка, так як вити мотузки і віджимати футболку до останньої краплі не потрібно. Трохи віджимаємо руками і вішаємо його на сушарку. І тут настає дуже важливий момент, який ви повинні запам'ятати на все життя: ні в якому разі не сушіть свій улюблений рашгард на батареї! Тільки сушарка! А якщо її немає, просто повісьте свою екіпіровку на вішалку і дочекайтеся, поки вона висохне самостійно.

Що робити, якщо неприємний запах залишається, а полоскання у воді не допомагає?

Тоді на кілька хвилин замочіть свою екіпіровку в тазик з теплою водою з додаванням порошку. Якщо після полоскання в чистій воді і сушіння запах залишився, тоді допоможе тільки одне - прання.


Як прати рашгард?


Так як рашгард роблять із синтетичних матеріалів, таких як спандекс, поліестер і нейлон, то і прати таку річ треба по-особливому. Природно, краще всього подивитися рекомендації виробника, які можна виявити на бірці, і діяти відповідно до них. Але загальний сенс прання такий: прати тільки в режимі ручного/делікатного прання при температурі води, яка не перевищує 30 градусів із застосуванням м'яких пральних порошків. Перед пранням ми рекомендуємо вивернути футболку навиворіт.

При температурі понад 40 градусів структура синтетичних волокон може зруйнуватися, і тканина втрачає свої початкові унікальні споживчі властивості або ж просто «сяде». Сушити рашгард у відділенні для сушіння або в сушильній машині категорично не можна.

Запам'ятайте ще раз, що дуже гаряча вода і батарея – це головні вороги рашгарда. Тому радимо донести цю інформацію до ваших улюблених жінок. Щоб ви випадково не виявили, як ваша улюблена теща залишила сушитися рашгард на гарячій батареї.

Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації