СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗастосування інсуліну в бодібілдінгу


Ріст інтересу бодібілдерів до інсуліну росте нестримно. Інсулін найефективніший анаболічний препарат на сьогодні. Тільки допомагає цей дивовижний інсулін далеко не усім, а тільки тим хто знає правильне застосування цього препарату. Ця стаття написана для тих, хто має мету наростити за допомогою інсуліну екстремальну м'язову масу і залишитися в живих при цьому. Ті хто хоче просто набрати вагу, а не чисту м'язову масу, самовбивці і інші неадекватні особи, можуть далі не читати.

Одно з неприємних якостей інсуліну, що робить його непридатним для більшості тих, хто не знає правильного застосування інсуліну в бодібілдингу, це те, що він здатний посилювати депонування в жировій тканині тригліцеридів, тим самим збільшуючи прошарок жиру під шкірою.
Вважається, що здоровим людям, які не мають спадкової схильності до цукрового діабету, інсулін не може пошкодити і викликати розвиток цього захворювання в майбутньому. Проте, це твердження не доведене і не може бути стовідсотковою істиною. Більше того, людям що мають підвищену несприйнятність до інсуліну, звичайно це ендоморфи, дуже не бажано застосовувати інсулін не за призначенням лікаря. Таким людям застосування інсуліну може загрожувати, в найближчій перспективі, ростом підшкірного жирового прошарку, а у віддаленій перспективі можливістю отримати діабет. Тому цій групі людей, групі ризику, треба дуже обережно підходити до застосування інсуліну. Бодібілдерам з резистентністю до інсуліну, краще всього застосовувати замість інсуліну препарати що підвищують чутливість до інсуліну, найефективніші з них це: метформин, кленбутерол, каптоприл, моксонидин.


Правильне застосування інсуліну у бодібілдінгу:


Інсулін зазвичай вводять підшкірно (у шкірну складку живота) з ранку перед їдою або відразу після їжі.

До їди вводити інсулін ефективніше, але і зростає ризик гіпоглікемії. Ін'єкцію інсуліну необхідно зробити натощак, за 30 хвилин до їди. Їжа, в ідеалі повинна складатися тільки із спеціального коктейля, що містить : 50-60 грам сироваткового протеїну, 6-10 грам на 1 ОД. інсуліну вуглеводів (декстроза або фруктоза), 5-7 грам глютаміна і 5-7 грам креатину. А через 60-90 хвилин потрібна звичайна їда. Для досвідчених "інсулінщиків", які навчилися купірувати гіпоглікемію, ще ефективніше вводити інсулін відразу після тренування. Деякі досвідчені бодібілдери говорять, що інсулін особливо ефективний, якщо його вводити перед початком тренування, тут же випивши коктейль з амінокислот і вуглеводів (10 грам на 1 ОД. інсуліну). Так, сенс в цьому є, але і ризик гіпоглікемії, яка може статися на тренуванні різко підвищується оскільки в процесі тренування і без інсуліну знижується цукор в крові. А якщо втрата свідомості станеться коли ви тиснете лежачи, то і відгукнеться важкими травмами, і навіть смертю. Введення інсуліну перед тренуванням має мету отримати якомога більше гормону росту і заповнити вимотуючі тренування запасом енергії.

Початкова доза інсуліну, якщо ви не хочете досить неприємних сюрпризів, має бути низькою, всього 2 ОД, оскільки ви ще не знаєте сприйнятливості свого організму до інсуліну.
Далі, ви щодня збільшуєте дозування на 2-4 ОД, краще на 2, до тих величин доки не відчуєте легку гіпоглікемію, це і буде ваше робоче дозування інсуліну. Якщо ви не відчуваєте гіпоглікемію, то рекомендується зупинитися на дозуванні 20 ОД інсуліну, це найбільш безпечне дозування. Можна, але дуже обережно, при не сприйнятності до інсуліну підвищити дозування до 35-45 ОД і зупинитися на цьому. Подальше збільшення дозування інсуліну украй не бажано і небезпечно. Якщо ви приймаєте інсулін 2 рази в день, то дозування не повинне перевищувати 12 ОД за один раз. Для введення інсуліну завжди користуйтеся тільки інсуліновим шприцом.

Якщо ви застосовуєте інсулін спільно з анаболічними стероїдами, то вибирайте анаболічні стероїди з низькою ароматизацією, щоб не випробувати великих проблем з відкладенням жиру за жіночим типом. Якщо дієта на курсі інсуліну і стероїдів буде низько вуглеводна, то можливо отримати солідний приріст сухої м'язової маси, навіть на одному тільки інсуліні. В цьому випадку ви не отримаєте накопичення води і жиру. М'язова маса буде саме сухою і якісною. Але для цього способу застосування інсуліну потрібний великий досвід в цій області, оскільки це дуже небезпечно.

Для запобігання накопиченню жиру на курсі інсуліну, можна порадити застосовувати інсулін спільно з метформіном або трийодтироніном.

Метформін - це м'який проти діабетичний засіб, що запобігає виробленню печінкою зайвої глюкози. Здатний посилено утилізувати глюкозу клітинами м'язів і жировими клітинами. Метформін, в медицині застосовується для профілактики відкладень жиру у хворих діабетом. Є побічний ефект - у деяких користувачів викликає такий розлад, як діарея. На наших ринках препарат можна зустріти під назвою Сіофор.

Складніша профілактика - зв'язка інсулін і трийодтиронін. Якщо ви не маєте можливості проводити щоденні аналізи крові, то забудьте. Це дуже небезпечно. Трийодтиронін - це гормон щитовидної залози і безконтрольне його застосування може привести до плачевних наслідків. Трийодтиронін має здатність спалювати жири, але щонайменша помилка в його застосуванні може привести до безповоротних порушень щитовидної залози. Дуже не раджу, навіть пробувати!
Якщо ви не дотримуватиметеся простих правил дієти на курсі інсуліну, то ніяка лікарська профілактика не допоможе вам уникнути накопичення жиру замість м'язів.


Правила ці прості, але важко здійснимі:


На час застосування інсуліну відмовтеся повністю від будь-яких жирів, як твариних так і рослинних. Виключите з раціону яєчні жовтки, молоко допустимо тільки знежирене. Солодощі і борошняне - геть із столу! Білок і тільки білок, ваша основна їжа, 6-7 грам на 1 кг вашої сухої ваги. Обов'язкові комплекси амінокислот і вітамінів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації