СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПомилки, що допускаються в спортивному залі


Типовий міський житель - його оточують забобони, закладені в голову в далекому дитинстві. Але іноді виникають з нізвідки, коли людина вже виросла. Спорт породив дуже багато поширених міфів, що знижують ефективність і користь. Ми хочемо звести з п'єдесталу самі міцно укорінені!

Отже, приступимо: ви скинете більше кілограм, якщо тренуватиметеся від світанку до заходу, але з меншою інтенсивністю. Невеликі навантаження з перервами на відпочинок не спрямовані на те, щоб схуднути! Будь-яка обізнана людина знає: чим більше навантаження, тим більше калорій ваш організм витрачає. Проте, не варто кидатися в іншу крайність і тренуватися до втрати свідомості в спорткомплексі. Починайте тренуватися з мінімальним навантаженням і кожне нове заняття набирайте обороти.

Ще одно помилка: якщо у вас не виходить працювати, як можна частіше і без розвантажувальних днів, то і результатів тоді взагалі не буде. Проте це, зрозуміло, відмовка для тих, кому худнути взагалі лінь. Навіть найскромніше навантаження має сенс, чим ніяке. Почніть хоч би більше ходити, а також не використовувати ліфт, і ви побачите на власні очі, що це дійсно так.

Ще: деякі вважають, що йога є на 100% безпечним тренуванням і ідеальною для новачків. Проте, ця помилка може принести шкоду вашому здоров'ю, тому, що просто немає абсолютно безпечних тренувань. Неграмотно виконувані асани шкідливі. Тут і затискання нервів, і зміщення хребців, і усе в такому роді. Є такі йогові асани, що потребують довгої практики і м'язів, що пропрацювали.

Ймовірно, не варто говорити взагалі про іншу помилку, але для об'єктивності ми підемо на це.

Отже: щоденні тренування подарують вам модельну фігуру. У житті генетика все-таки осново полягаюча у формуванні фігури людини. У вас вийде надати рельєф м'язам, позбавитися від зайвої ваги, але стати високою і тонкою, якщо від народження ви маєте мініатюрний ріст або велику статуру, буде нереальне, і це потрібно прийняти. Проте, це не означає зовсім, що тоді можна взагалі нікуди не ходити тренуватися.

А ось "найулюбленіший" міф: вага зменшується тільки в спортзалі. Можна займатися спортом але споживана їжа грає головну роль в нашій зовнішності. Якщо у вас увійде до звички калорійно харчуватися вечорами, то, ймовірно, усі зусилля будуть марні. Це не означає, що треба взагалі перестати їсти, але вживати низько калорійну їжу варто не лише для зовнішнього вигляду, але і для здоров'я.

Завершуюча помилка: удома тренуватися можна, але у фітнес-центрі набагато ефективніше. Це вірно тільки частково: якщо ви не звикли дозволяти собі розслаблятися, то можете купити один з численних відео-курсів, представлених на ринку, і проводити заняття не виходячи з дому.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації